Судове рішення #5995731


  

Донецький окружний адміністративний суд    


У Х В А Л А

про відкриття провадження в адміністративній справі

05 червня 2009 р.                                                                Справа № 2а-9135/09/0570


приміщення суду за адресою: м.Донецьк, вул. 50-ої Гвардійської дивизії, 17

  

   Суддя Донецького окружного адміністративного суду Галатіна О.О.., розглянувши позовну  заяву  Приватного підприємства «САПАР» до Державної податкової інспекції у Калінінському районі м. Донецька про визнання недійсним податкового повідомлення-рішення від 19.05.2009 року № 0022415/0, -


   В С Т А Н О В И В :


Приватне підприємство «САПАР» звернулося до суду з адміністративним позовом до Державної податкової інспекції у Калінінському районі м. Донецька про визнання недійсним податкового повідомлення-рішення від 19.05.2009 року № 0022415/0.

Позовна заява подана з додержанням вимог статтей 104-106 Кодексу адміністративного судочинства України та підлягає розгляду судом в порядку адміністративного судочинства. Підстав для повернення позовної заяви особі, яка її подала, а також для відмови у відкритті  провадження в адміністративній справі, немає.

         На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 107, 114 Кодексу адміністративного судочинства України, суддя, -  


У Х В А Л И В:


Прийняти до розгляду позовну заяву Приватного підприємства «САПАР» до Державної податкової інспекції у Калінінському районі м. Донецька про визнання недійсним податкового повідомлення-рішення від 19.05.2009 року № 0022415/0,   та відкрити провадження в адміністративній справі № 2-а-9135/09/0570.  

Призначити адміністративну справу № 2а-9135/09/0570   до   судового розгляду на 13 годину   00 хвилин  09 липня 2009 року  у приміщенні Донецького окружного адміністративного суду, за адресою 83052, м. Донецьк,  вул.. 50-ї Гвардійської дивізії,17       

Позивачеві надати суду оригінали документів на яких ґрунтуються позовні вимоги (для огляду).   

Відповідачеві надати суду письмові заперечення проти позову, оригінали документів для огляду (копії до матеріалів справи), що підтверджують заперечення; оригінал довіреності представника та документ, що підтверджує його особу (для огляду); забезпечити явку представника у судове засідання.

Явка представників сторін у судове засідання є обов’язковою.

Ухвала оскарженню не підлягає.

             



 Суддя                                                                                 Галатіна О.О.

                                                                        

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація