__________________________________________________________________
Справа№1512/2-388/11
РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
01 лютого 2011 р. Київський районний суд м. Одеси у складі:
головуючого – судді Гниличенко М.В.
при секретарі – Марковій О.С.
розглянувши у попередньому відкритому судовому засіданні в м. Одесі цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення аліментів на утримання дитини, суд -
ВСТАНОВИВ:
Позивачка звернулась до суду з позовом, яким просила стягнути з відповідача ОСОБА_2 аліменти на утримання неповнолітнього сина ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 у розмірі ј частини з усіх видів заробітку щомісячно до досягнення ним повноліття, посилаючись на те, що відповідач матеріальну допомогу на утримання дитини надає нерегулярно та фактично усі витрати по утриманню сина несе позивачка.
У судовому засіданні позивачка підтримала позовні вимоги з підстав викладених у позові та просила суд його задовольнити.
Відповідач до судового засідання не з"явився, належним чином повідомлявся, надав суду телеграму, з якої вбачається, що позовні вимоги визнає у повному ообсязі.
Суд, вислухавши пояснення позивачки, дослідивши матеріали справи, прийшов до висновку, що позов підлягає задоволенню у повному обсязі з наступних підстав.
У судовому засіданні встановлено, що 27 жовтня 1995 року ОСОБА_2 та ОСОБА_4 /ОСОБА_3/ уклали шлюб, що підтверджується повторним свідоцтвом про шлюб від 24 жовтня 2003 року, виданим відділом реєстрації актів громадянського стану Бабушкінського районного управління юстиції м. Дніпропетровська, актовий запис № 999 (а.с.3).
На даний час шлюб між сторонами не розірваний.
31 жовтня 1996 року у сторін народився син ОСОБА_3, що підтверджується повторним свідоцтвом про народження, виданим відділом реєстрації актів громадянського стану Шевченківського районного управління юстиції м.Запоріжжя від 31 жовтня 2003 року, актовий запис № 1093. Неповнолітня дитина проживає разом з позивачкою. (а.с.4).
Відповідно до ст. 180 Сімейного кодексу України батьки зобов’язані утримувати дитину до досягнення нею повноліття.
Відповідно до ст. 181 Сімейного кодексу України за рішенням суду кошти на утримання дитини (аліменти) присуджуються у частці від доходу її матері, батька і (або) у твердій грошовій сумі.
Відповідно до ст. 191 СК України аліменти на дитину присуджуються за рішенням суду від дня пред’явлення позову.
Відповідно ч.4 ст. 174 ЦПК України у разі визнання відповідачем позову суд за наявності для того законних підстав ухвалює рішення про задоволення позову.
На підставі викладеного, дослідивши матеріали справи, суд вважає, що позов підлягає задоволенню, так як відповідач зобов’язаний сплачувати аліменти на утримання дитини, яка за своїм матеріальним становищем потребує їх отримання.
Керуючись ст. ст. 180, 181,182,183, 191 Сімейного Кодексу України, ст.ст. 174,213-215, 223 ЦПК України, суд, -
ВИРІШИВ:
Позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення аліментів на утримання дитини - задовольнити.
Стягувати з ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_2, уродженця ІНФОРМАЦІЯ_3, зареєстрований ІНФОРМАЦІЯ_4 А, проживає за адресою: ІНФОРМАЦІЯ_5"А", кв.24, пенсіонер Міністерства Оборони, на користь ОСОБА_1 аліменти на утримання неповнолітнього сина ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 у розмірі ј частини з усіх видів заробітку щомісячно, до досягнення ним повноліття, тобто до 31 жовтня 2014 року, починаючи з 01.12.2010 року.
Стягнути з ОСОБА_2 в дохід держави судовий збір у розмірі 51 гривні та витрати на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи у розмірі 120 гривень на розрахунковий рахунок №3121025970005 у Головному управлінні державного казначейства в Одеській області, МФО –828011, одержувач УДК у місті Одеса ГУ ДКУ в Одеській області, код ЄДРПОУ –23862106
Рішення в частині стягнення аліментів в межах суми платежу за один місяць підлягає негайному виконанню.
Рішення може бути оскаржено до апеляційного суду Одеської області шляхом подання до Київського районного суду м. Одеси апеляційної скарги протягом десяти днів з дня проголошення. Особи, які брали участь у справі, але не були присутні у судовому засіданні під час проголошення судового рішення, можуть подати апеляційну скаргу протягом десяти днів з дня отримання копії цього рішення.
Суддя М.В.Гниличенко