ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД міста КИЄВА
01030, м.Київ, вул.Б.Хмельницького,44-Б тел. 230-31-34
___________________________________________________________________________________________________________________________________
У Х В А Л А
№ 3/29125.08.09
За скаргоюКиївської природоохоронної прокуратури
За позовомКиївської природоохоронної прокуратури
ДоВідділу ВДВС Оболонського районного управління юстиції м. Києва
Проповернення земельної ділянки
Суддя Ярмак О.М.
Представники:не викликались
ОБСТАВИНИ СПРАВИ:
Пред’явлені вимоги про повернення самовільно зайнятої земельної ділянки по проспекту Героїв Сталінграду, 27-а в місті Києві площею 0,11 га.
Рішенням Господарського суду міста Києва від 20.07.06р. позовні вимоги було задоволено. 07.08.06р. на виконання рішення було видано наказ.
20.08.2009р. суд отримав скаргу позивача на дії державної виконавчої служби управління юстиції Оболонського району м. Києва, в якій позивач просить суд:
- визнати виконавче провадження по примусовому виконанню рішення Господарського суду міста Києва від 20.07.06р. по справі №3/291 таким, що не відповідає вимогам чинного законодавства, а саме: ст.ст. 1,2,3,5,76,85 ЗУ «Про виконавче провадження»;
- зобов’язати ВДВС Оболонського районного управління юстиції у місті Києві належним чином організувати виконання рішення Господарського суду міста Києва від 20.07.06р. по справі №3/291 у відповідності до вимог ст.5, 76 ЗУ «Про виконавче провадження»за участю або без участі боржника;
- зобов’язати ВДВС Оболонського районного управління юстиції у місті Києві в обов’язковому порядку протягом двох місяців з дня прийняття ухвали Господарським судом міста Києва здійснити заходи примусового виконання рішення по справі №3/291.
Враховуючи викладене та керуючись ст. 1212, 86 Господарського процесуального кодексу України, Господарський суд міста Києва -
УХВАЛИВ:
1. Призначити розгляд скарги на бездіяльність Відділу державної виконавчої служби у Оболонському районі м. Києва на 07.09.09 о 09:15. Судове засідання відбудеться в приміщенні Господарського суду м. Києві в залі судових засідань №10.
2. Зобов’язати Відділ державної виконавчої служби у Оболонському районі м. Києва подати суду:
- письмові пояснення на скаргу Позивача з посиланням на певні норми чинного законодавства України та доданням підтверджуючих доказів;
- оригінали та належним чином засвідчені копії всіх матеріалів виконавчого провадження з примусового виконання наказу Господарського суду м. Києва №3/291 від 07.08.2006р.
3. Зобов’язати заявника подати суду докази на підтвердження направлення ВДВС Оболонського районного управління юстиції міста Києва копії скарги на дії державної виконавчої служби.
Суддя О.М. Ярмак