Судове рішення #60151321

Справа №461/3170/13-п



Галицький районний суд м.Львова



П О С Т А Н О В А

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И


          04 квітня 2013 року суддя Галицького районного суду міста Львова Головатий В.Я., розглянувши матеріали, що надійшли з РДПС ДАІ при ЛМУ ГУМВС України у Львівській області, про притягнення до адміністративної відповідальності


ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, громадянина України, працює водієм ДТГО «Львівська залізниця» ДРЕА, мешканця ІНФОРМАЦІЯ_2


          за ст. ст. 124, 122-4 Кодексу України про адміністративні правопорушення,


в с т а н о в и в:


ОСОБА_1, 02.03.2013р. о 13.00 год. керуючи автомобілем марки « Land Rover Range Rover», реєстраційний номер НОМЕР_1, в м. Львові, на вул. Городоцькій, 52, під час руху заднім ходом не переконався, що це буде безпечним для інших учасників дорожнього руху, внаслідок чого здійснив зіткнення з припаркованим автомобілем марки «Hyundai Tucson», реєстраційний номер НОМЕР_2, який належить ОСОБА_2. ОСОБА_1, спричинивши транспортним засобам технічні пошкодження місце дорожньо-транспортної пригоди залишив, чим порушив п.п. 10.9, 2.10 Правил дорожнього руху України.

          До суду правопорушник не з’явився, про причину неявки суд не повідомив, хоча про час та місце розгляду справи був повідомлений належним чином.

          Вина ОСОБА_1 підтверджується матеріалами справи про адміністративне правопорушення, а саме: схемою ДТП з чітким зазначенням місця зіткнення, локалізацією і характером пошкоджень автомобілів та поясненнями учасника ДТП ОСОБА_2

          Аналізуючи докази по справі з точки зору їх допустимості, об’єктивності та достатності, за відсутності будь-яких істотних суперечностей вважаю вину ОСОБА_1. у вчиненні адміністративних правопорушень, передбачених ст.ст. 122-4, 124 КУпАП доведеною повністю.

          При обранні виду адміністративного стягнення щодо ОСОБА_1, враховую характер вчиненого правопорушення, особу порушника, ступінь його вини, майновий стан, обставини, що пом’якшують і обтяжують відповідальність.

          Враховуючи те, що адміністративне стягнення є мірою відповідальності і застосовується з метою виховання особи, яка вчинила адміністративне правопорушення, а також запобігання вчиненню нових правопорушень як самим правопорушником, так і іншими особами, приходжу до висновку, що з метою виховання правопорушника та запобігання вчинення ним нових правопорушень, необхідним та достатнім є вид адміністративного стягнення у вигляді накладення штрафу.


          Керуючись ст. ст. 36,124,221,275-280,283-287 КУпАП, -


п о с т а н о в и в:


          Визнати ОСОБА_1 винним у вчиненні правопорушень, передбачених ст.ст. 124, 122-4 КпАП України.

          На підставі ст. 36 КпАП України застосувати адміністративне стягнення у вигляді штрафу на користь держави в розмірі двадцяти неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить 340,00 грн. (триста сорок гривень)

          Штраф має бути сплачений не пізніше як через п'ятнадцять днів з дня вручення постанови про накладення штрафу, а в разі оскарження або опротестування такої постанови не пізніше як через п'ятнадцять днів з дня повідомлення про залишення скарги або протесту без задоволення.

          У разі несплати штрафу у вищезазначений строк постанова про накладення штрафу надсилається для примусового виконання до відділу державної виконавчої служби.

          У порядку примусового виконання постанови про стягнення штрафу за вчинення адміністративного правопорушення стягується подвійний розмір штрафу, а також витрати на облік вчиненого правопорушення.

          Строк предявлення постанови до виконання - 3 місяці.

          Постанова може бути оскаржена особою, яку притягнуто до адміністративної відповідальності, її законним представником, захисником, потерпілим, його представником або на неї може бути внесено протест прокурора протягом десяти днів з дня винесення постанови і набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги чи протесту прокурора.



          Суддя:                                                                                                     В.Я. Головатий




Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація