Справа №2-230
2007 p.
РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
06 лютого 2007 р. Сихівський районний суд м.Львова в складі
головуючого судді Головатого В.Я. при секретарі Стецьків Г.В.
розглянув у відкритому судовому засіданні в м.Львові справу за позовом ОСОБА_1, ОСОБА_2, ОСОБА_3 до ОСОБА_4 про втрату права на житло,
встановив:
Позивачі звернулись з позовом до ОСОБА_4 та просять постановити рішення яким визнати його втратившим право на проживання в квартирі АДРЕСА_1. В обгрунтування вимог покликаються на те, що в квартирі зареєстрований відповідач. Останній є колишнім чоловіком ОСОБА_1 та батьком ОСОБА_2 та ОСОБА_3. Позивачем ОСОБА_1. шлюб з відповідачем розірвано ІНФОРМАЦІЯ_1. В 2002 р. відповідач виселився з квартири. З цього часу останній в квартирі не проживає, будь-які його речі відсутні, участі в утриманні житла не приймає. Де проживає відповідач їй невідомо. Вона має намір намір оформити субсидії, однак через прописку відповідача не може цього зробити. Просить позов задоволити.
В судовому засіданні позивачка позов підтримала та дала пояснення аналогічні доводам викладеним в позовній заяві.
Позивачі ОСОБА_2, ОСОБА_3 в судове засідання не прибули. Подали заяву в якій позов підтримують та просять слухати справу у їх відсутності.
Відповідач в судове засідання не прибув не повідомивши суд про причини своєї неявки, хоча яро час та місце розгляду справи був повідомлений належним чином.
Заслухавши пояснення позивача ОСОБА_1, дослідивши матеріли справи, суд вважіє, що позов підлягає задоволенню з наступних підстав:
Відповідно до вимог ст.71, 72 ЖК України право користування жилим приміщенням при тимчасовій відсутності наймача або членів його сім"ї зберігається протягом шести місяців або інших строків, передбачених цією статтею.
В судовому засіданні встановлено, що позивачка ОСОБА_1. є основним квартиронаймачем квартири АДРЕСА_1. Шлюб між позивачкою та відповідачем розірвано. В 2002 р. відповідач виселився зі спірної квартири і по даний час в ній не проживає. Останній, будь-якої участі у витратах на утримання житла не приймає, що підтверджується актами на предмет фактичного проживання осіб в спірній квартирі та оглянутими в судовому засіданні матеріалами цивільно справи за позовом ОСОБА_1 про розірвання шлюбу.
Отже, відповідач ОСОБА_4 в спірній квартирі не проживає тривалий час, будь-яких доказів відсутності відповідача з поважних причин по місцю проживання судом не здобуто, відповідач не проживає в квартирі понад строки зазначені в ст.71 ЖК України.а тому позов підлягає задоволенню.
Керуючись ст. 10, 58, 59, 60, 130, 215, п. 2-1 розділу 11 „Прикінцеві та перехідні положення" ЦПК України, ст.71,72 ЖК України, суд,
вирішив:
Позов задоволити. ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_2 визнати таким, що втратив право на проживання в квартирі АДРЕСА_1.
Заяву про перегляд заочного рішення може бути подано протягом десяти днів з дня отримання його копії/Крім того, заяву про апеляційне оскарження рішення суду першої інстанції може бути подано протягом десяти днів з дня проголошення рішення. Апеляційна скарга на -рішення суду подається протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.