Судове рішення #604527
СПРАВА №2-113/2007 p

СПРАВА №2-113/2007 p.

 

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

07             лютого 2007 року Білопільський районний суд Сумської області в складі:

головуючого судді                                                    Кліщ О.В.

при секретарі                                                           Подибайло Л.М.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Білопіллі справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2, - про стягнення аліментів на дитину, -

ВСТАНОВИВ: Позивачка звернулась до суду з позовом до відповідача  про стягнення аліментів на дитину, мотивуючи позовні вимоги тим, що від цивільного шлюбу з відповідачем має сина ОСОБА_3 ІНФОРМАЦІЯ_1 року народження, батьком якого є відповідач. А так як останній не приймає участі у вихованні сина і не надає кошти на його утримання позивачка просить стягнути з відповідача аліменти у розмірі 33% доходу відповідача, але не менше мінімального розміру.

8 судовому засідання позивачка підтримала змінені позовні вимоги, просила

стягнути з відповідача 25% його заробітку (доходу ) на утримання сина ОСОБА_3 ІНФОРМАЦІЯ_1

р. н. до його повноліття на її користь.

Відповідач змінені позовні вимоги визнав і погодився сплачувати аліменти у розмірі 25% свого заробітку (доходу) на утримання сина ОСОБА_3.

Суд, заслухавши пояснення сторін, дослідивши матеріали справи вважає, що позовні вимоги підлягають задоволенню.

Судом встановлено, що від цивільного шлюб, який продовжувався між сторонами в період з ІНФОРМАЦІЯ_4 року по ІНФОРМАЦІЯ_3 рік, позивачка народила сина ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 р. н., батьком якого є відповідач. Дитина знаходиться на утриманні і вихованні позивачки.

Відповідач створив іншу сім"ю, в якій також росте син, ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_2 року народження.

На утримання сина ОСОБА_3 відповідач матеріальної допомоги в передбачених законом розмірах не надає, сторони тривалий час проживають окремо, тому всі турботи і матеріальні витрати по вихованню і утриманню сина здійснює вона.

У відповідності з ст. 180 Сімейного Кодексу України батьки зобов'язані утримувати дитину до досягнення нею повноліття, тому з відповідача належить стягнути аліменти на утримання сина ОСОБА_3 у розмірі 1/4 частини його заробітку /доходу/, до досягнення ним повноліття на користь його матері, позивачки по справі.

Крім того, з відповідача у відповідності із ст..88 ЦПК України необхідно стягнути на користь держави державне мито у сумі 51 грн. та витрати на інформаційно-технічне забезпечення у сумі 7 грн. 50 коп.

Керуючись ст. ст. 4,8, 10, 27, 60, 209, 213, 215 ЦПК України, ст. ст. 180, 181,ч. З, 182, 183,191 ч. 1 Сімейного Кодексу України, суд, -

ВИРІШИВ:

Позовні вимоги ОСОБА_1 задовольнити повністю.

Стягнути з ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_5 року народження, уродженця м. Кролевець, Сумської області мешканця с. Баничи, Глухівського району, Сумської області, не працюючого, - аліменти на утримання сина  ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 року народження в розмірі 1/4 частини його заробітку /доходу/ але не менше 30% прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку.

Стягнення проводити щомісяця, починаючи з 25 січня 2007 року до настання повноліття дитини на користь позивачки, ОСОБА_1.

 

2

Стягнути з ОСОБА_2 на користь держави 51 грн. державного мита та 7 грн. 50 коп. - витрати на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи.

Допустити негайне виконання рішення суду у межах суми платежу за один місяць.

Рішення може бути оскаржено до апеляційного суду Сумської області через Білопільський районний суд шляхом подачі заяви про апеляційне оскарження протягом 10 днів з дня проголошення.

Апеляційна скарга подається протягом 20 днів після подачі заяви про апеляційне оскарження, або в порядку ч.4 ст. 295 ЦПК України.

Суддя:                                                                                       підпис

Вірно: Суддя                                              

Білопільського райсуду                                       О. В. Кліщ

Довідка: Рішення набрало законної сили 17.02.2007 року, оригінал рішення знаходиться в суді у справі № 2-136/2007 р.

Білопільського райсуду   О.В.щ

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація