Особи
Учасники процесу:
Ім`я Замінене і`мя Особа
Судове рішення #60483423


пр. № 2-в/759/2/16

ун. № 759/7093/16-ц

У Х В А Л А

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

14 листопада 2016 року суддя Святошинського районного суду м. Києва Макаренко В.В., розглянувши заяву ОСОБА_1 про відновлення втраченого провадження у справі за позовом ПАТ АБ "Укргазбанк" до ОСОБА_1, ОСОБА_2 про стягнення заборгованості за кредитним договором,-

в с т а н о в и в:

ОСОБА_1 звернувся до Апеляційного суду м. Києва з клопотанням про визначення територіальної підсудності заяви про відновлення втраченого судового провадження у справі за позовом ПАТ АБ "Укргазбанк" до ОСОБА_1, ОСОБА_2 про стягнення заборгованості за кредитним договором, звернення стягнення на предмет іпотеки, зняття з реєстрації та виселення, у зв"язку з окупацією АР Крим та припиненням діяльності на окупованій території судових органів підконтрольних Україні внаслідок чого судове провадження втрачене та є необхідність про його відновлення.

Ухвалою Апеляційного суду м. Києва визначено підсудність вищевказаної заяви Святошинському районному суду м.Києва.

ОСОБА_1 в судовому засіданні просив суд відновити втрачене судове провадження.

Представник ПАТ АБ "Укргазбанк" в судовому засіданні заперечував проти відновлення втраченого судового провадження.

Судом встановлено, що 30.05.2011 року Керченським міським судом Автономної Республіки Крим у справі за позовом ПАТ АБ "Укргазбанк" до ОСОБА_1, ОСОБА_2 про стягнення заборгованості за кредитним договором, звернення стягнення на предмет іпотеки, зняття з реєстрації та виселення, винесено ухвалу про відкриття провадження у справі та про обмеження ОСОБА_1 у виїзді за межі України.

Згідно ст.404 ЦПК України заява про відновлення втраченого судового провадження подається до суду, який ухвалив рішення по суті справи або постановив ухвалу про закриття провадження у справі.

Відповідно до ст. 407 ЦПК України при розгляді справи суд використовує ту частину провадження, що збереглася, документи, видані зі справи фізичним чи юридичним особам до втрати провадження, копії цих документів, інші довідки, папери, відомості, що стосуються справи, виконавчого провадження.

Суд може допитати як свідків осіб, які були присутніми під час вчинення процесуальних дій, осіб (їх представників), які брали участь у справі, а в необхідних випадках - осіб, які входили до складу суду, що розглядав справу, з якої втрачено провадження, а також осіб, які виконували судове рішення.

Якщо на підставі зібраних і перевірених матеріалів суд дійде висновку, що таких матеріалів недостатньо для точного відновлення втраченого судового провадження, суд постановляє ухвалу про закриття розгляду справи про відновлення провадження і роз'яснює особам, які беруть участь у справі, про їх право на повторне звернення із такою самою заявою за наявності необхідних документів.

Дослідивши надані матеріали, заслухавши думку сторін, у зв'язку з чим, суд приходить до висновку про недостатність таких матеріалів для точного відновлення втраченого судового провадження.

Зважаючи на викладене, керуючись ст.ст. 208-210, 402-405, 408 ЦПК України, -

у х в а л и в :

Провадження у справі про відновлення втраченого судового провадження по справі за позовом ПАТ АБ "Укргазбанк" до ОСОБА_1, ОСОБА_2 про стягнення заборгованості за кредитним договором, звернення стягнення на предмет іпотеки, зняття з реєстрації та виселення - закрити.

Закриття провадження за заявою про відновлення втраченого провадження не позбавляє сторони права повторно звернутись до суду з даного питання у разі наявності необхідних документів.

Ухвала може бути оскаржена до Апеляційного суду м. Києва протягом п'яти днів після її отримання через районний суд шляхом подання апеляційної скарги.

Суддя В.В. Макаренко






Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація