- яка притягається до адмін. відповідальності: Горинь Руслан Степанович
Ім`я | Замінене і`мя | Особа |
---|
Справа № 445/2339/16-п
П О С Т А Н О В А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
19 грудня 2016 року суддя Золочівського районного суду Львівської області Пилип'як П. В. , розглянувши справу про адміністративне правопорушення відносно :
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, проживаючого в ІНФОРМАЦІЯ_2 , непрацюючого,
по ст. 173-2 ч. 2 КУпАП,
в с т а н о в и в :
ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_3, близько 21 год. 00 хв. в с.Куровичі Золочівського району Львівської області, за місцем свого проживання, перебуваючи в стані алкогольного сп'яніння, вчинив насильство в сім'ї, а саме: ображав нецензурними словами свою матір ОСОБА_3, словесно погрожував розправою.
В суді правопорушник вину свою визнав, пояснив, що вчинив це бо був п'яний, проте згодом попросив вибачення у матері.
Винність ОСОБА_2 підтверджується поясненнями правопорушника, поясненнями ОСОБА_3, ОСОБА_4, висновком щодо результатів медичного огляду № 551 від 08.12.2016р., та іншими матеріалами справи.
Проте вважаю, що кваліфікація дій ОСОБА_2 за ч. 2 ст. 173-2 КУпАП є невірною враховуючи наступне. Як вбачається з копії постанови Золочівського районного суду Львівської області від 15.08.2016 року, то ОСОБА_1 було визнано винним у вчиненні правопорушення передбаченого ч.1 ст. 173-2 КУпАП, проте праву було закрито у зв'язку з закінченням строків накладення стягнення.
Відповідно до змісту ч.2 ст. 173-2 КУпАП відповідальність за вчинення насильства в сім'ї особою, яку протягом року було піддано адміністративному стягненню за одне з порушень, передбачених частиною першою цієї статті.
Оскільки, ОСОБА_2 15.08.2016 року постановою суду був визнаний винним проте стягнення на нього не було накладено у зв'язку з закінченням строків передбачених ст. 38 КУпАП, то правопорушник вважається таким, що притягається за ст. 173-2 КУпАП вперше. І тому його дії слід перекваліфікувати на ч.1 ст. 173-2 КУпАП.
Враховуючи характер правопорушення, особу порушника, вважаю, що на нього слід накласти адміністративне стягнення у виді громадських робіт.
Керуючись ст.ст. 221, 284, 173-2 ч. 1 КУпАП,
п о с т а н о в и в :
ОСОБА_1 визнати винним у вчиненні правопорушення передбаченого ч.1 ст.173 -2 КУпАП та накласти на нього адміністративне стягнення у виді 30 годин громадських робіт.
Відповідно до п.5 ч.2 ст.4 ЗУ "Про судовий збір", стягнути із ОСОБА_1 275,60 грн. судового збору на користь держави.
Постанова може бути оскаржена до апеляційного суду Львівської області протягом десяти днів з дня її винесення.
Суддя: ОСОБА_5
- Номер: 3/445/787/16
- Опис: Вчинення насильства в сім'ї
- Тип справи: на справу про адміністративне правопорушення
- Номер справи: 445/2339/16-п
- Суд: Золочівський районний суд Львівської області
- Суддя: Пилип'як П.В.
- Результати справи:
- Етап діла: Виконання рішення
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 19.12.2016
- Дата етапу: 16.01.2017