Справа № 2а-310/2009 р.
У Х В А Л А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
22 вересня 2009 року Гайсинський районний суд Вінницької області
в складі: головуючого-судді С.К.Медвецького
при секретарі С.В.Селіщевій
розглянувши у попередньому судовому засіданні в місті Гайсині справу за позовом ОСОБА_1 до Управління пенсійного фонду України у Гайсинському районі про стягнення недоплаченої щомісячної державної соціальної допомоги, -
встановив:
18.08.2009 року ОСОБА_1 звернувся в суд з позовом до Управління пенсійного фонду України у Гайсинському районі про стягнення недоплаченої щомісячної державної соціальної допомоги.
В судовому засіданні встановлено, що позов від імені ОСОБА_1. подано
ОСОБА_2., яка не має повноважень на ведення справи.
Відповідно до вимог п. 2 ч. 1 ст. 155 ЦПК України, суд своєю ухвалою залишає позовну заяву без розгляду, якщо позовну заяву від імені позивача подано особою, яка не має повноважень на ведення справи.
Враховуючи, що позов від імені ОСОБА_1. подано ОСОБА_2., яка не має повноважень на ведення справи, то дану позовну заяву необхідно залишити без розгляду.
Керуючись п. 2 ч. 1 ст. 155 КАС України, суд –
ухвалив:
Позовну заяву ОСОБА_1 до Управління пенсійного фонду України у Гайсинському районі про стягнення недоплаченої щомісячної державної соціальної допомоги залишити без розгляду.
Ухвала може бути оскаржена до апеляційного суду Вінницької області через Гайсинський районний суд шляхом подачі в 5-денний строк з дня проголошення ухвали заяви про апеляційне оскарження і поданням після цього протягом 10 днів апеляційної скарги, з подачею її копії до апеляційної інстанції або в порядку ч. 5 ст. 186 КАС України.
Суддя