Судове рішення #610995
Справа 2-019 2007 рік

Справа 2-019 2007 рік

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ    УКРАЇНИ

08 лютого 2007 року                                 Ніжинський міськрайонний суд

Чернігівської області в складі:

головуючої - судді Гордієць Л.В.

при секретарі Олійник Ю.М.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в місті Ніжині справу за заявою ОСОБА_1 в інтересах неповнолітньої ОСОБА_2 про встановлення факту належності правовстановлюючого документу.

ВСТАНОВИВ:

В заяві до суду заявниця зазначила, що її дочка ОСОБА_2, яка проживає з нею і знаходиться на її утриманні народилась ІНФОРМАЦІЯ_1.

Після народження дочки вона отримала свідоцтво про її народження, яке видавалось Вертіївською сільською радою,Ніжинського району, актовий запис НОМЕР_1.

У вересні 2006 року вона була змушена звернутися до пенсійного фонду про надання їй допомоги і виявилось те, що в свідоцтві про народження дочки зроблено виправлення.В зв'язку з чим їй було відмовлено в наданні допомоги.

Вона була вимушена звернутися до головного лікаря Ніжинського пологового будмнку про надання їй довідки про народження дитини.В отриманій довідці чітко вказано, що її дочка народилась ІНФОРМАЦІЯ_1.

Після чого вона звернулась з письмовою заявою до Ніжинського РАЦС про внесення зміни в свідоцтві про народження, але їй було відмовлено.Більш того, було видане повторне свідоцтво, де був зазначений місяць народження-червень.Внести зміни до актового запису про народження дочки Ніжинський РАГС відмовив, посилаючись на те, що немає законних підстав для внесення виправлення.

В заяві до суду заявниця просила встановити,що свідоцтво про народження. за НОМЕР_2 від 22 серпня 1994 року, актовий запис НОМЕР_1 належить її дочці ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1.

В суді заявниця підтримала свою заяву за обставин викладених вище та просила її задовільнити.

Представник зацікавленої особи до суду не з'явився, але відділ РАЦС Ніжинського міськрайонного управління юстиції направив до суду листа за НОМЕР_3 від 23.01.2007 року в якому  зазначив, що заперечень по

 

справі за заявою ОСОБА_1 немає та просить суд розглянути справу у відсутність їхнього представника.

Суд вислухавши заявницю, вивчивши матеріали справи приходить до висновку, що заява обгрунтована і підлягає задоволенню з нижченаведених підстав.

З матеріалів справи видно,що 22 серпня 1994 року Вертіївською сільською радою,Ніжинського району,Чернігівської області видано свідоцтво про народження серії НОМЕР_2 громадянки ОСОБА_2, в якому зазначено,що вона народилась ІНФОРМАЦІЯ_1, в с.Вертіївка,Ніжинського району,Чернігівської області,про що зроблений актовий запис НОМЕР_1.

З тексту вказаного свідоцтва вбачається,що місяць народження ОСОБА_2 має виправлення.

Повторне свідоцтво про народження ОСОБА_2 видане відділом РАЦС Ніжинського міськрайонного управління юстиції зазначає,що вона народилась ІНФОРМАЦІЯ_2.

У висновку відділу РАЦС Ніжинського міськрайонного управління юстиції вказано,що немає законних підстав для внесення виправлення до актового запису про народження НОМЕР_1 складеному Вертіївською сільською радою,Ніжинського району 22.08.1994 року.

Довідка Ніжинського пологового будинку стверджує,що ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_3, яка проживає за адресою: АДРЕСА_1 дійсно народила дитину (дівчинку) ІНФОРМАЦІЯ_1 в Ніжинському пологовому будинку.

Факт, про встановлення якого просить заявниця має для неї юридичне значення, оскільки надає право оформити допомогу як малозабезпеченій сім'ї.

На підставі викладеного, керуючись п.6 ст.256 ЦПК України,суд,

ВИРІШИВ:

Встановити факт, що свідоцтво про народження за НОМЕР_2 видане Вертіївською сільською радою,Ніжинського району,Чернігівської області 22 серпня 1994 року, актовий запис НОМЕР_1, належить ОСОБА_2,ІНФОРМАЦІЯ_1. Рішення може бути оскаржене в апеляційному порядку до Чернігівського апеляційного суду через суд першої інстанції шляхом подачі в 10-ти денний строк з дня проголошення рішення заяви про апеляційне оскарження і поданням після цього протягом 20 днів апеляційної скарги, з подачею її копії до апеляційної інстанції аба в порядку ч.4 ст.295 ЦПК України.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація