Особи
Учасники процесу:
Ім`я Замінене і`мя Особа
Судове рішення #61103692


ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

15 грудня 2016 р. Справа № 5010/1864/2011-Б-13/56


Господарський суд Івано-Франківської області у складі судді Шкіндера П. А., при секретарі судового засідання Кучма І.І. розглянувши у відкритому судовому засіданні справу


за заявою: Товариства з обмеженою відповідальністю "Коломия-М'ясо",

вул. Соборна, 16, м. Коломия, Івано-Франківська область,


до боржника: Товариства з обмеженою відповідальністю "Коломия-М'ясо",

вул.Соборна,16, м. Коломия, Івано-Франківська область,


про банкрутство відповідно до ст.51 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом"


за участю:

ліквідатор: ОСОБА_1 (свідоцтво № 1335 від 19.07.13)

від кредитора ОСОБА_2 Об"єднаного Управління Пенсійного фонду України Івано-Франківсьуої області: ОСОБА_3 ( довіреність №10473/06 від 08.09.16) -представник

від заявника ( боржника )представники не з"явилися.


ВСТАНОВИВ

ухвалою від 21.09.11 прийнято позовну заяву про визнання боржника банкрутом, порушено провадження по справі про визнання ТОВ "Коломия-м'ясо" банкрутом, призначено справу до розгляду в засіданні суду на 06.10.11. Ухвалою суду від 06.10.11 введено процедуру розпорядження майном боржника ТОВ "Коломия-м'ясо", розпорядником майна призначено арбітражного керуючого ОСОБА_1 та зобов'язано заявника подати до офіційного друкованого органу Верховної Ради України чи Кабінету Міністрів України оголошення про порушення справи про банкрутство з метою виявлення кредиторів та можливих санаторів, зобов'язано розпорядника майна за наслідками розгляду вимог кредиторів скласти реєстр вимог кредиторів ТОВ "Коломия-м'ясо", подати до господарського суду на розгляд та затвердження реєстр вимог кредиторів не пізніше 2 місяців та 10 днів після винесення даної ухвали, судове засідання по розгляду реєстру вимог кредиторів призначено на 24.01.12. 24.01.12 судом винесено ухвалу про затвердження реєстру вимог кредиторів ТОВ "Коломия-м'ясо". Постановою від 29.03.12 ТОВ "Коломия-М'ясо" визнано банкрутом, відкрито ліквідаційну процедуру щодо боржника та призначено ліквідатором боржника - арбітражного керуючого ОСОБА_1 Ухвалами суду за клопотанням ліквідатора неодноразово продовжувався термін ліквідаційної процедури та повноваження ліквідатора.

          Ліквідатор подав суду клопотання б/н від 14.12.2016року ( вх. 13241/16 від 14.12.2016року), в якому просить суд продовжити ліквідаційну процедуру щодо банкрута на два місяці, в зв'язку з необхідністю додаткового часу для реалізації майна банкрута, проведення розрахунків з кредиторами та складення звіту ліквідатора та ліквідаційного балансу банкрута.

          Враховуючи вищевикладене, а також те, що процедура ліквідації ще не завершена, суд дійшов висновку про задоволення клопотання ліквідатора та продовження строку ліквідаційної процедури до на два місяці до 16.02.2017року об 10-00год.

          Відповідно до п.2 ст. 22 Закону України "Про відновлення платоспроможності або визнання його банкрутом" строк ліквідаційної процедури не може перевищувати дванадцяти місяців. Господарський суд може продовжити цей строк на шість місяців, якщо інше не передбачено цим Законом.

          У зв'язку з тим, що ліквідаційна процедура на цей час не завершена, ліквідатором здійснюються заходи щодо закінчення ліквідаційної процедури в повному обсязі, суд вважає за необхідне задовольнити клопотання ліквідатора та продовжити строк на виконання ліквідаційної процедури на чотири місяці до 16.02.2017року.


Керуючись ст. 5 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", ст. 86 Господарського процесуального кодексу України, суд


УХВАЛИВ:


          Продовжити термін ліквідаційної процедури банкрута ТзОВ "Коломия- м'ясо" та повноваження ліквідатора ОСОБА_1 на два місяці до 16.02.2017року, призначити судове засідання по затвердженню звіту ліквідатора та ліквідаційного балансу на 16.02.2017року об 10-00год.

          Зобов'язати ліквідатора подати в судове засідання звіт ліквідатора про виконану ним роботу та ліквідаційний баланс на розгляд та повідомити про судове засідання усіх встановлених по справі кредиторів, докази повідомлення подати суду.



Суддя Шкіндер П. А.





Дану ухвалу направити:- ініціюючому кредитору-боржнику (вул. Соборна, 16,Коломия, Івано Франківська область,78200);- ліквідатору - арбітражному керуючому ОСОБА_1 ( с.Камінь, вул.Щорса, 7, Рожнятівський район, Івано-Франківська область).          








Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація