Справа № 2-726/2007 рік
РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
21 березня 2007 року місто Джанкой
Джанкойський міськрайонний суд Автономної Республіки Крим в складі:
головуючого, судді Онищенко Т.С., при секретарі Середа Г.І.., розглянувши у відкритому судовому засіданні цивільну справу за позовом Джанкойського житлово-експлуатаційного об'єднання до ОСОБА_1 про виселення, -
ВСТАНОВИВ:
Позивач звернувся до суду з зазначеною позовною заявою, з посиланням на статті 109,116 Житлового кодексу Української РСР.
Представник позивача в судове засідання з'явився, позовні вимоги підтримав у повному обсязі та пояснив, що відповідач в квартирі АДРЕСА_1 проживає, але не зареєстрована у встановленому законом порядку та договір найму жилого приміщення з відповідачем не укладався, тобто законних підстав для проживання відповідача в зазначеній квартирі та користування нею нема.
Відповідач у судове засідання з'явився, позовні вимоги не визнав та пояснив, що в квартирі АДРЕСА_1 вона була раніше зареєстрована, але у 2000 році виписалась та зареєструвалась АДРЕСА_2, наданий час у спірній квартири ніхто не зареєстрований, але вона в ній проживає.
Матеріалами справи і дослідженими в судовому засіданні доказами встановлено, що будинок НОМЕР_1 перебуває на балансі Джанкойського житлово-експлуатаційного об'єднання.
Відповідач зареєстрована АДРЕСА_2 з 18.03.2000, що підтверджується адресною довідкою.
Фактично відповідач проживає в квартирі АДРЕСА_1, але не зареєстрована в даній квартирі і договір жилого найму з позивачем на зазначену квартиру не укладала.
На підставі вищевикладеного, заслухавши сторони, оцінивши докази, суд дійшов до висновку, що позовні вимоги підлягають задоволенню повністю.
Задовольняючи позовні вимоги суд виходить з того, що відповідно до статей 61, 109, 116 Житлового кодексу Української РСР користування жилим приміщенням у будинках державного і громадського житлового фонду здійснюється відповідно до договору найму жилого приміщення. Виселення із займаного жилого приміщення допускається з підстав, установлених законом. Виселення проводиться добровільно або в судовому, порядку. Осіб, які самоправно зайняли жиле приміщення, виселяють без надання їм іншого жилого приміщення.
Згідно з частиною 2 статті 27 Цивільного процесуального кодексу України особи, які. беруть участь у справі позовного провадження, для підтвердження'своїх вимог або заперечень зобов'язані подати усі наявні у них докази або повідомити про них суд. Частиною 1 статті 60 Цивільного процесуального кодексу України передбачено, що кожна сторона зобов'язана довести ті обставини, на які вона посилається як на підставу своїх вимог або заперечень.
Відповідач не надав суду доказів правомірності, тобто законних підстав її проживання в зазначеній квартирі.
Таким чином суд визнає, що відповідач самоправно зайняла жиле приміщення квартири АДРЕСА_1, в наслідок чого вона підлягає виселенню з цієї квартири без надання іншого жилого приміщення.
У зв'язку з задоволенням позову суд стягує з відповідача на користь позивача судові витрати по сплаті інформаційно-технічне забезпечення розгляду цивільних справ у розмірі 7,50 грн. та в доход держави судовий збір у розмірі 8,50 грн.
З урахуванням викладеного, керуючись статтями 10, 27, 60, 88, 212, 215 Цивільного процесуального кодексу України, суд, -
ВИРІШИВ:
1. Позов задовольнити повністю,
2. Виселити ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, з квартириАДРЕСА_1, без надання іншого жилого приміщення-
3. Стягнути . з ОСОБА_1 на користь Джанкойського житлово-експлуатаційного об'єднання судові витрати в розмірі 7,50 грн.
4. Стягнути з ОСОБА_1 в доход держави судовий збір в розмірі 8,50 грн.
Рішення може бути оскаржено в Апеляційний суд Автономної Республіки Крим через Джанкойський міськрайонний суд Автономної Республіки Крим шляхом подачі в 10-денний строк з дня проголошення рішення заяви про апеляційне оскарження і поданням після цього протягом 20 днів апеляційної скарги, або в порядку, передбаченому частиною 4 статті 295 Цивільного процесуального кодексу України.