Особи
Учасники процесу:
Ім`я Замінене і`мя Особа
Судове рішення #61145918

Справа № 145/878/16-к

Провадження №11-кп/772/1677/2016

Категорія: крим.

Головуючий у суді 1-ї інстанції: ОСОБА_1

Доповідач: Ващук В. П.


АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

про відкриття апеляційного провадження

23 грудня 2016 рокум. Вінниця


Суддя судової палати у кримінальних справах Апеляційного суду Вінницької області Ващук В.П. розглянувши питання про відкриття апеляційного провадження за апеляційними скаргами прокурора у кримінальному провадженні ОСОБА_2, захисника – адвоката ОСОБА_3 в інтересах обвинуваченого ОСОБА_4, захисника – адвоката ОСОБА_5 в інтересах обвинуваченого ОСОБА_6 на вирок Тиврівського районного суду Вінницької області від 14 листопада 2016 року, про ОСОБА_6 та ОСОБА_4 у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 186 КК України, -

В с т а н о в и в:

Вироком Тиврівського районного суду Вінницької області від 14 листопада 2016 року ОСОБА_6 визнано винуватим у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 186 КК України та йому призначено покарання на підставі ч. 4 ст. 70 КК України у вигляді 7років 2 місяців позбавлення волі.

Цим же вироком ОСОБА_4 визнано винуватим у вчиненні правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 186 КК України та йому призначено покарання на підставі ч. 4 ст. 70 КК України у вигляді 7років 2 місяців позбавлення волі.

Прокурор у кримінальному провадженні ОСОБА_2 , захисник – адвокат ОСОБА_3 в інтересах обвинуваченого ОСОБА_4, захисник – адвокат ОСОБА_5 в інтересах обвинуваченого ОСОБА_6 не погоджуючись з даним рішенням суду , у визначені КПК України ( п.3 ч. 2 ст. 395 ) строки подали апеляційні скарги , які відповідають вимогам ст. 396 КПК України.

Керуючись ст. 398 КПК України, -

Постановив :

Відкрити апеляційне провадження за апеляційними скаргами прокурора у кримінальному провадженні ОСОБА_2, захисника – адвоката ОСОБА_3 в інтересах обвинуваченого ОСОБА_4, захисника – адвоката ОСОБА_5 в інтересах обвинуваченого ОСОБА_6 на вирок Тиврівського районного суду Вінницької області від 14 листопада 2016 року, про ОСОБА_6 та ОСОБА_4 у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 186 КК України.

Встановити строк, протягом якого учасники судового провадження можуть подати заперечення на апеляційну скаргу, до 10.01.2017 року.

Надіслати учасникам судового провадження копії ухвали з копіями апеляційних скарг та інформацією про їхні права та обов'язки.

Ухвала оскарженню не підлягає, як така, що не перешкоджає подальшому провадженню у справі.

Суддя Апеляційного суду

Вінницької області ОСОБА_7П

Згідно з оригіналом:


  • Номер: 11-кп/772/332/2017
  • Опис:
  • Тип справи: на кримінальне провадження з перегляду судових рішень апеляційною інстанцією
  • Номер справи: 145/878/16-к
  • Суд: Апеляційний суд Вінницької області
  • Суддя: Ващук В.П.
  • Результати справи: скасовано судове рішення і призначено новий розгляд у суді першої чи апеляційної інстанції
  • Етап діла: Розглянуто у касаційній інстанції
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 22.12.2016
  • Дата етапу: 24.07.2018
  • Номер: 11-кп/801/74/2019
  • Опис:
  • Тип справи: на кримінальне провадження з перегляду судових рішень апеляційною інстанцією
  • Номер справи: 145/878/16-к
  • Суд: Вінницький апеляційний суд
  • Суддя: Ващук В.П.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Розглянуто: рішення набрало законної сили
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 12.11.2018
  • Дата етапу: 14.02.2019
  • Номер: 11-кп/801/74/2019
  • Опис:
  • Тип справи: на кримінальне провадження з перегляду судових рішень апеляційною інстанцією
  • Номер справи: 145/878/16-к
  • Суд: Вінницький апеляційний суд
  • Суддя: Ващук В.П.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Розглянуто: рішення набрало законної сили
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 12.11.2018
  • Дата етапу: 14.02.2019
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація