- Відповідач (Боржник): Головне управління Національної поліції в Тернопільській області
- Позивач (Заявник): Бурейко Василь Вікторович
- Відповідач (Боржник): Атестаційна комісія №4 Головного управління Національної поліції в Тернопільській області
- Відповідач (Боржник): Апеляційна атестайна комісія Західного регіону №4
- Заявник апеляційної інстанції: Головне управління Національної поліції в Тернопільській області
- Заявник касаційної інстанції: Головне управління Національної поліції в Тернопільській області
Ім`я | Замінене і`мя | Особа |
---|
ЛЬВІВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
У Х В А Л А
про відкриття апеляційного провадження
26 грудня 2016 р. Справа № 876/9641/16
Суддя Львівського апеляційного адміністративного суду Левицька Н.Г., розглянувши апеляційну скаргу Головного управління Національної поліції в Тернопільській області на постанову Тернопільського окружного адміністративного суду від 27.10.2016р. по справі № 819/1001/16 за позовом ОСОБА_1 до Головного управління Національної поліції в Тернопільській області , Атестаційної комісії №4 Головного управління Національної поліції в Тернопільській області , Апеляційної атестайної комісії Західного регіону №4 про визнання протиправним та скасування рішень,
ВСТАНОВИВ:
Апеляційна скарга за формою та змістом відповідає вимогам ст. 187 Кодексу адміністративного судочинства України, подана з дотриманням порядку і строків апеляційного оскарження.
З огляду на зазначене, перешкоди для прийняття апеляційної скарги та відкриття апеляційного провадження Львівським апеляційним адміністративним судом відсутні.
Керуючись ст.ст. 187, 189 Кодексу адміністративного судочинства України, суддя
У Х В А Л И В:
Відкрити апеляційне провадження за апеляційною скаргою Головного управління Національної поліції в Тернопільській області на постанову Тернопільського окружного адміністративного суду від 27.10.2016р. по справі № 819/1001/16 за позовом ОСОБА_1 до Апеляційної атестайної комісії Західного регіону №4 визнання протиправним та скасування рішень .
Запропонувати особам, які беруть участь у справі, подати до Львівського апеляційного адміністративного суду заперечення на апеляційну скаргу із зазначенням, чи особа бажає взяти участь в судовому засіданні суду апеляційної інстанції, чи просить суд розглянути справу за її відсутності.
Надіслати особам, які беруть участь у справі, копії ухвали про відкриття апеляційного провадження, копії апеляційної скарги та інформацію про їхні права та обов’язки.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Н.Г. Левицька
- Номер: 2а/819/1406/16
- Опис: визнання протиправним та скасування рішень атестаційної комісії, апеляційної атестаційної комісії, наказу про звільнення, поновлення на роботі та стягнення середнього заробітку за час вимушеного прогулу
- Тип справи: Адміністративний позов
- Номер справи: 819/1001/16
- Суд: Тернопільський окружний адміністративний суд
- Суддя: Левицька Наталія Георгіївна
- Результати справи:
- Етап діла: Розглянуто у апеляційній інстанції
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 29.08.2016
- Дата етапу: 16.01.2017
- Номер: 876/9641/16
- Опис: визнання протиправним та скасування рішень
- Тип справи: Адміністративна апеляційна скарга
- Номер справи: 819/1001/16
- Суд: Львівський апеляційний адміністративний суд
- Суддя: Левицька Наталія Георгіївна
- Результати справи:
- Етап діла: Розглянуто
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 05.12.2016
- Дата етапу: 16.01.2017
- Номер:
- Опис: визнання протиправним та скасування рішень
- Тип справи: Касаційна скарга
- Номер справи: 819/1001/16
- Суд: Касаційний адміністративний суд
- Суддя: Левицька Наталія Георгіївна
- Результати справи:
- Етап діла: Відмовлено у відкритті провадження
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 06.02.2017
- Дата етапу: 07.02.2017