Справа № 2а-8647/09/0470 Категорія статобліку- 6.13
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
17 вересня 2009 року м. Дніпропетровськ
Дніпропетровський окружний адміністративний суд у складі:
головуючого судді - Юхно І.В.
при секретарі - Чупіній О.В.
розглянувши у відкритому судовому засіданні адміністративну справу
за позовом Управління Пенсійного фонду України в Жовтневому районі м. Дніпропетровська до Товариства з обмеженою відповідальністю «Укртеплострой»
про стягнення заборгованості зі сплати страхових внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування, -
в с т а н о в и в :
01.07.2009 року Управління Пенсійного фонду України в Жовтневому районі м. Дніпропетровська звернулось до Товариства з обмеженою відповідальністю «Укртеплострой» про стягнення заборгованості в сумі 4353 грн. 92 коп. зі сплати страхових внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування березень-травень 2009р. В обґрунтування позову позивач послався на порушення відповідачем вимог ст. 20 Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» від 09.07.2003р. №1058-ІV.
Ухвалою Дніпропетровського окружного адміністративного суду за вищевказаним позовом було відкрито провадження у справі, справа призначена до судового розгляду.
17.09.2009 року до суду від позивача надійшла заява про відмову від адміністративного позову у зв'язку з добровільною сплатою відповідачем всієї суми боргу. На підтвердження факту сплати заборгованості, до заяви долучено реєстр платіжних доручень, що надійшли від банку від 19.08.2009 року.
Відповідач у судове засідання не з'явився вдруге, про причини неявки не повідомив, про дату, час та місце судового засідання був повідомлений належним чином відповідно до ч. 8 ст. 35 КАС України.
За даних обставин та відповідно до вимог ст. 128 КАС України суд вважає за можливе розглянути справу за наявними в ній доказами без участі сторін.
Дослідивши матеріали справи та чинне законодавство, суд дійшов висновку про можливість прийняти відмову позивача від позовних вимог, виходячи з наступного.
На час розгляду справи в суді, сума заборгованості сплачена відповідачем добровільно, що підтверджується реєстром платіжних доручень, що надійшли від банку від 19.08.2009 року, наданими позивачем.
Отже відмова позивача від позовних вимог, не суперечить законодавству і не порушує чиїх-небудь прав і охоронюваних законом інтересів.
Частиною 1 ст. 112 КАС України передбачено, що позивач може відмовитись від адміністративного позову повністю або частково, а відповідач - визнати адміністративний позов повністю або частково. Відмова від адміністративного позову чи визнання адміністративного позову під час підготовчого провадження мають бути викладені в адресованій суду письмовій заяві, яка приєднується до справи.
Згідно зі ст. 136 КАС України позивач може відмовитись від адміністративного позову, а відповідач - визнати адміністративний позов протягом всього часу судового розгляду. Судове рішення у зв'язку з відмовою від адміністративного позову, визнанням адміністративного позову чи примиренням сторін ухвалюється за правилами, встановленими статтями 112, 113 цього Кодексу.
Відповідно до п. 2 ч.1 ст. 157 КАС України, суд закриває провадження у справі, якщо позивач відмовився від адміністративного позову і відмову прийнято судом.
На підставі викладеного суд вважає за доцільне прийняти відмову позивача від адміністративного позову та закрити провадження у справі.
Керуючись ст.ст. 112, 136, 157, 160, 165 КАС України, суд, -
ухвалив:
Прийняти відмову Управління Пенсійного фонду України в Жовтневому районі м. Дніпропетровська від адміністративного позову до Товариства з обмеженою відповідальністю «Укртеплострой» про стягнення заборгованості.
Закрити провадження у справі № 2-а-8647/09/0470 за позовом Управління Пенсійного фонду України в Жовтневому районі м. Дніпропетровська до Товариства з обмеженою відповідальністю «Укртеплострой» про стягнення заборгованості зі сплати страхових внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування
Ухвала суду може бути оскаржена до Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду через суд першої інстанції шляхом подачі в п'ятиденний строк з дня постановлення ухвали, заяви про апеляційне оскарження, і подання після цього протягом десяти днів апеляційної скарги, з подачею її копій відповідно до кількості осіб, які беруть участь у справі.
Ухвала суду набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження та апеляційної скарги, якщо вони не були подані у встановлені строки. У разі подання апеляційної скарги, ухвала, якщо її не скасовано, набирає законної сили після закінчення апеляційного розгляду справи.
Суддя І. В. Юхно