Судове рішення #613219
Ухвала

       Ухвала                                    2-733/2007р.

іменем України

15 лютого 2007 року Лисичанській міський суд Луганської області в складі

головуючої      судді    Міщенко А.М.

при секретарі Банченко Т.М.                                                       

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу, -

встановив;                                

Позивач звернувся до суду з позовом про розірвання шлюбу, зареєстрованого між ним та відповідачкою 2 вересня 1993 року Лисичанським відділом РАЦС Луганської області, актовий запис НОМЕР_1, посилаючись на те, що подружні стосунки були припинені з 1996 року із-за відсутності взаєморозуміння, на примирення з нею не згодний, у нього є друга сім'я. Від спільного подружнього життя мають доньку ОСОБА_3 народження ІНФОРМАЦІЯ_1, яка проживає з відповідачкою.

У судовому засіданні позивач подав заяву про закриття провадження у справі, посилаючись на те, що рішенням суду від 6 листопада 2000 року шлюб розірвано. Заява позивача підлягає задоволенню з наступних підстав.

У судовому засіданні встановлено, що 6 листопада 2000 року Лисичанським міським судом розглянута цивільна справа за позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_1 про розірвання шлюбу, цей позов задоволено, рішення набрало законної сили.

Згідно зі ст. 205 ч.І п.2 ЦПК України, суд своєю ухвалою закриває провадження у справі, якщо набрало законної сили рішення суду з приводу спору між тими самими сторонами, про той самий предмет і з тих самих підстав, тому на підставі ст. 205 ч.І п.2 ЦПК України, суд, -

Ухвалив:

Закрити провадження у справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2    про розірвання шлюбу.

Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до апеляційного суду Луганської області через Лисичанський міський суд шляхом подачі в 5-денний строк з дня винесення ухвали заяви про апеляційне оскарження і поданням після цього протягом 10 днів апеляційної скарги, з подачею її копії до апеляційної інстанції або в порядку ч. 4 ст. 295 ЦПК України.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація