Судове рішення #61490242

Справа № 579/1269/13-п

3/579/643/13


П О С Т А Н О В А

і м е н е м У к р а ї н и


23 серпня 2013 року Суддя Кролевецького районного суду Сумської області Бєгунова О.В., розглянувши справу за матеріалами, які надійшли від Кролевецького РВ УМВС України в Сумській області про притягнення до адміністративної відповідальності

ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця та жителя ІНФОРМАЦІЯ_2, громадянина України, непрацюючого, НОМЕР_1, виданий Кролевецьким РВ УМВС України в Сумській області 22.05.1999 року,

- за ст.173 Кодексу України про адміністративні правопорушення,

в с т а н о в и в:

відповідно до протоколу про адміністративне правопорушення від 05.08.2013 року ОСОБА_1 27 травня 2013 року близько 21 год., прийшовши до ОСОБА_2 за адресою: м.Кролевець Сумської області, пл.Миру, 7/26, вчинив з ним сварку, в ході якої висловлювався на його адресу нецензурною лайкою та образливими словами, чим порушив громадський порядок і спокій ОСОБА_2

ОСОБА_1 у телефонному режимі повідомив суд, що з’явитися на розгляд справи про адміністративне правопорушення не може, з обставинами, зазначеними у протоколі про адміністративне правопорушення згодний і просить розглянути справу без його участі.

За таких обставин, враховуючи клопотання ОСОБА_1, справу можна розглянути без його участі.

Обставини вчинення ОСОБА_1 зазначеного правопорушення підтверджується матеріалами справи про адміністративне правопорушення:

- протоколом про адміністративне правопорушення СУ №253365 від 05.08.2013 року (а.с.2), з якого вбачається, що ОСОБА_1 згоден з обставинами, зазначеними у протоколі;

- висновком ДІМ Кролевецького РВ УМВС України в Сумській області від 06.06.2013 року по матеріалам перевірки повідомлення (а.с.3).

Таким чином, ОСОБА_1 своїми діями вчинив дрібне хуліганство, тобто правопорушення, передбачене ст.173 КУпАП.

Враховуючи характер вчиненого правопорушення, з метою запобігання правопорушенням, є підстави притягнути ОСОБА_1 до адміністративної відповідальності за ст.173 КУпАП та накласти на нього стягнення у виді штрафу.

Відповідно до ст.173 Кодексу України про адміністративні правопорушення, керуючись ст.ст. 283-285 Кодексу України про адміністративні правопорушення,


п о с т а н о в и в:

ОСОБА_1, який вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ст.173 КУпАП, піддати адміністративному стягненню у виді штрафу у розмірі 51 (п’ятдесят п’ять) грн.

Постанова може бути оскаржена до Апеляційного суду Сумської області через Кролевецький районний суд шляхом подання апеляційної скарги протягом 10 днів з дня винесення постанови.



Суддя: ОСОБА_3









































Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація