Судове рішення #615759
Справа № 2-о-3

Справа № 2-о-3

РІШЕННЯ                                                                 2007р.

ІМЕНЕМ                       УКРАЇНИ

30 січня 2007 року                                       Хорольський районний суд Полтавської області

в складі : головуючого судді - Миркушіної Н.С.

при секретарі -    Пойда Т..М., розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в місті Хоролі справу за заявою ОСОБА_1    про встановлення факту належності правовстановлюючого документа,

ВСТАНОВИВ:

Заявниця ОСОБА_1 звернулася до суду із заявою про встановлення факту належності правовстановлюючого документа.

В заяві вказувала, що вона , ІНФОРМАЦІЯ_1 року народження, уродженка с.Черевки Миргородського району Полтавської області, жителька с Вишняки .Хорольського району Полтавської області ,є пенсіонеркою за віком. ІНФОРМАЦІЯ_2 року вона вступила до реєстрованого шлюбу з ОСОБА_2. Реєстрація їхнього шлюбу булла проведена у райвідділі ЗАГС міста Зарцизськ.

Заявниця вказувала, що до виходу на пенсію вона постійно проживала в селі Черевки Миргородського району і працювала в колгоспі «Маяк» Миргородського району. В Зв'язку з виходом на пенсію ІНФОРМАЦІЯ_3 року вона була оформлена в управлінні Пенсійного фонду України Миргородського району Полтавської області як пенсіонерка за віком. їй була призначена відповідна пенсія.

ІНФОРМАЦІЯ_6 року помер чоловік заявниці , ОСОБА_2 в с.Вишняки Хорольського району.

Заявниця вказувала, що відповідно до посвідчення серія НОМЕР_1, виданного ІНФОРМАЦІЯ_5 року в управлінні праці та соціального захисту населення Хорольського району Полтавської області, її чоловік, ОСОБА_2 був інвалідом 2-ої групи і мав право на пільги, встановлені законодавством України для ветеранів війни - інвалідів війни. ІНФОРМАЦІЯ_4 року вона отримала посвідчення серія НОМЕР_2, видане в управлінні соціального захисту населення Хорольського району Полтавської області, пред'явник якого має право на пільги, встановлені законодавством України для сімей загиблих ( померлих ) ветеранів війни. Але при оформленні цього посвідчення з'ясувалося, що її пенсійна справа булла оформлена на ОСОБА_3 , на російській мові - ОСОБА_4, незважаючи на те, що в паспорті вона завжди була записана як ОСОБА_1.В такому випадку вона не має можливості звернутися в управління Пенсійного фонду України по питанню перерахунку їй розміру пенсії.

Заявниця вказувала, що, як їй було роз'яснено спеціалістом управління Пенсійного фонду України в Хорольському районі , в довідках про заробіток , який враховується при обчисленні пенсії, виданих з колгоспу «Маяк» Миргородського району Полтавської області, її ім'я записано по різному : «ОСОБА_3» , «ОСОБА_5» замість ОСОБА_1. На підставі цих довідок і була оформлена її пенсійна справа не на ОСОБА_1, а на ОСОБА_3.

Заявниця вказувала, що до ІНФОРМАЦІЯ_7 року вона проживала в селі Черевки Миргородського району , а з ІНФОРМАЦІЯ_8 року постійно зареєстрована і проживає в селі Вишняки Хорольського району Полтавської області і обидві ці адреси вказані в пенсійній справі. З часу призначення їй пенсії і поІНФОРМАЦІЯ_9 року вона отримувала пенсію , а після оформлення посвідчення на пільги для сімей померлих ветеранів війни ІНФОРМАЦІЯ_4 року їй в управлінні Пенсійного фонду України в Хорольському районі повідомили, що

 

2

необхідно в судовому порядку встановити факт належності їй , ОСОБА_1, правовстановлюючого документа, пенсійної справи, оформленої на ОСОБА_3, що ця пенсійна справа належить їй.

Заявниця просила встановити факт належності їй правовстановлюючого документа -пенсійної справи, оформленої на ім'я ОСОБА_4, що ця пенсійна справа дійсно належить їй, ОСОБА_1, так як це необхідно їй для перерахування розміру пенсії.

В судовому засіданні заявниця ОСОБА_1 заявлені вимоги підтримала

В судовому засіданні представник заінтересованої особи , управління Пенсійного фонду України в Хорольському районі , ОСОБА_6 не заперечувала проти вимог, заявлених ОСОБА_1.

Той факт, що пенсійна справа, оформлена на ім'я ОСОБА_4 , належить заявниці ОСОБА_1, в судовому засіданні підтвердився :

·      письмовими показаннями свідків ОСОБА_7, ІНФОРМАЦІЯ_10 року народження, ОСОБА_8, ІНФОРМАЦІЯ_11 року народження, мешканців с Вишняки Хорольського району, посвідченими секретарем виконкому Вишняківської сільради Хорольського району Полтавської області, в яких вони підтверджують, що правильним є написання імені заявниці як ОСОБА_1, а не як ОСОБА_3, пенсію заявниця постійно отримувала як ОСОБА_1;

·      ксерокопіями : сторінок паспорта заявниці, свідоцтва про її одруження, довідки про її ідентифікаційний номер, її пенсійного посвідчення, довідки з місця проживання, свідоцтво про народження її дочки ОСОБА_9, ІНФОРМАЦІЯ_12 року народження, сина ОСОБА_10, ІНФОРМАЦІЯ_13 року народження, де записано її ім'я - ОСОБА_1.

Суд ,заслухавши показання заявниці, представника заінтересованої особи, дослідивши вищевказані матеріали справи, давши належну оцінку всім зібраним по справі доказам в їх сукупності, приходить до висновку, що заявлені вимоги ОСОБА_1. підлягають задоволенню . Є всі підстави встановити, що пенсійна справа, оформлена на ім'я ОСОБА_4 , належить заявниці ОСОБА_1, а її ім'я ОСОБА_3  замість ОСОБА_1 в ній  записано не вірно.

На підставі вищенаведеного та керуючись ст. ст. 10, 60, 212, 213,215 ,234,235,256-259 ЦПК України, суд

РІШИВ:

Заяву ОСОБА_1 про встановлення факту належності правовстановлюючого документа задоволити.

Встановити факт належності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1 року народження, жительці с.Вишняки Хорольського району Полтавської області, правовстановлюючого документа - пенсійної справи, оформленої на ім'я ОСОБА_4, що ця пенсійна справа дійсно належить ОСОБА_1.

Протягом десяти днів з дня проголошення рішення суду може бути подана заява про його апеляційне оскарження у судову палату по цивільних справах апеляційного суду Полтавської області через Хорольський районний суд. Протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження на рішення суду подається апеляційна скарга.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація