Справа № 2-о-3
РІШЕННЯ 2007р.
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
30 січня 2007 року Хорольський районний суд Полтавської області
в складі : головуючого судді - Миркушіної Н.С.
при секретарі - Пойда Т..М., розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в місті Хоролі справу за заявою ОСОБА_1 про встановлення факту належності правовстановлюючого документа,
ВСТАНОВИВ:
Заявниця ОСОБА_1 звернулася до суду із заявою про встановлення факту належності правовстановлюючого документа.
В заяві вказувала, що вона , ІНФОРМАЦІЯ_1 року народження, уродженка с.Черевки Миргородського району Полтавської області, жителька с Вишняки .Хорольського району Полтавської області ,є пенсіонеркою за віком. ІНФОРМАЦІЯ_2 року вона вступила до реєстрованого шлюбу з ОСОБА_2. Реєстрація їхнього шлюбу булла проведена у райвідділі ЗАГС міста Зарцизськ.
Заявниця вказувала, що до виходу на пенсію вона постійно проживала в селі Черевки Миргородського району і працювала в колгоспі «Маяк» Миргородського району. В Зв'язку з виходом на пенсію ІНФОРМАЦІЯ_3 року вона була оформлена в управлінні Пенсійного фонду України Миргородського району Полтавської області як пенсіонерка за віком. їй була призначена відповідна пенсія.
ІНФОРМАЦІЯ_6 року помер чоловік заявниці , ОСОБА_2 в с.Вишняки Хорольського району.
Заявниця вказувала, що відповідно до посвідчення серія НОМЕР_1, виданного ІНФОРМАЦІЯ_5 року в управлінні праці та соціального захисту населення Хорольського району Полтавської області, її чоловік, ОСОБА_2 був інвалідом 2-ої групи і мав право на пільги, встановлені законодавством України для ветеранів війни - інвалідів війни. ІНФОРМАЦІЯ_4 року вона отримала посвідчення серія НОМЕР_2, видане в управлінні соціального захисту населення Хорольського району Полтавської області, пред'явник якого має право на пільги, встановлені законодавством України для сімей загиблих ( померлих ) ветеранів війни. Але при оформленні цього посвідчення з'ясувалося, що її пенсійна справа булла оформлена на ОСОБА_3 , на російській мові - ОСОБА_4, незважаючи на те, що в паспорті вона завжди була записана як ОСОБА_1.В такому випадку вона не має можливості звернутися в управління Пенсійного фонду України по питанню перерахунку їй розміру пенсії.
Заявниця вказувала, що, як їй було роз'яснено спеціалістом управління Пенсійного фонду України в Хорольському районі , в довідках про заробіток , який враховується при обчисленні пенсії, виданих з колгоспу «Маяк» Миргородського району Полтавської області, її ім'я записано по різному : «ОСОБА_3» , «ОСОБА_5» замість ОСОБА_1. На підставі цих довідок і була оформлена її пенсійна справа не на ОСОБА_1, а на ОСОБА_3.
Заявниця вказувала, що до ІНФОРМАЦІЯ_7 року вона проживала в селі Черевки Миргородського району , а з ІНФОРМАЦІЯ_8 року постійно зареєстрована і проживає в селі Вишняки Хорольського району Полтавської області і обидві ці адреси вказані в пенсійній справі. З часу призначення їй пенсії і поІНФОРМАЦІЯ_9 року вона отримувала пенсію , а після оформлення посвідчення на пільги для сімей померлих ветеранів війни ІНФОРМАЦІЯ_4 року їй в управлінні Пенсійного фонду України в Хорольському районі повідомили, що
2
необхідно в судовому порядку встановити факт належності їй , ОСОБА_1, правовстановлюючого документа, пенсійної справи, оформленої на ОСОБА_3, що ця пенсійна справа належить їй.
Заявниця просила встановити факт належності їй правовстановлюючого документа -пенсійної справи, оформленої на ім'я ОСОБА_4, що ця пенсійна справа дійсно належить їй, ОСОБА_1, так як це необхідно їй для перерахування розміру пенсії.
В судовому засіданні заявниця ОСОБА_1 заявлені вимоги підтримала
В судовому засіданні представник заінтересованої особи , управління Пенсійного фонду України в Хорольському районі , ОСОБА_6 не заперечувала проти вимог, заявлених ОСОБА_1.
Той факт, що пенсійна справа, оформлена на ім'я ОСОБА_4 , належить заявниці ОСОБА_1, в судовому засіданні підтвердився :
· письмовими показаннями свідків ОСОБА_7, ІНФОРМАЦІЯ_10 року народження, ОСОБА_8, ІНФОРМАЦІЯ_11 року народження, мешканців с Вишняки Хорольського району, посвідченими секретарем виконкому Вишняківської сільради Хорольського району Полтавської області, в яких вони підтверджують, що правильним є написання імені заявниці як ОСОБА_1, а не як ОСОБА_3, пенсію заявниця постійно отримувала як ОСОБА_1;
· ксерокопіями : сторінок паспорта заявниці, свідоцтва про її одруження, довідки про її ідентифікаційний номер, її пенсійного посвідчення, довідки з місця проживання, свідоцтво про народження її дочки ОСОБА_9, ІНФОРМАЦІЯ_12 року народження, сина ОСОБА_10, ІНФОРМАЦІЯ_13 року народження, де записано її ім'я - ОСОБА_1.
Суд ,заслухавши показання заявниці, представника заінтересованої особи, дослідивши вищевказані матеріали справи, давши належну оцінку всім зібраним по справі доказам в їх сукупності, приходить до висновку, що заявлені вимоги ОСОБА_1. підлягають задоволенню . Є всі підстави встановити, що пенсійна справа, оформлена на ім'я ОСОБА_4 , належить заявниці ОСОБА_1, а її ім'я ОСОБА_3 замість ОСОБА_1 в ній записано не вірно.
На підставі вищенаведеного та керуючись ст. ст. 10, 60, 212, 213,215 ,234,235,256-259 ЦПК України, суд
РІШИВ:
Заяву ОСОБА_1 про встановлення факту належності правовстановлюючого документа задоволити.
Встановити факт належності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1 року народження, жительці с.Вишняки Хорольського району Полтавської області, правовстановлюючого документа - пенсійної справи, оформленої на ім'я ОСОБА_4, що ця пенсійна справа дійсно належить ОСОБА_1.
Протягом десяти днів з дня проголошення рішення суду може бути подана заява про його апеляційне оскарження у судову палату по цивільних справах апеляційного суду Полтавської області через Хорольський районний суд. Протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження на рішення суду подається апеляційна скарга.