Судове рішення #615841
Справа 2-40/ 2007 p

Справа 2-40/ 2007 p.

РІШЕНИМ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

30 січня 2007 року Чортківський районний суд Тернопільської області в складі:

головуючого суду судді                                                            ТЕСЛІ О.П.

при секретарі                                                                                      ФАШТИКОВСЬКІЙ М.І.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в місті Чорткові справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу,-

BCTAHOBИВ:

Позивач ОСОБА_1. звернувся в суд з позовом до відповідачки ОСОБА_2. про розірвання шлюбу. Він зазначив, що сторони перебувають в другому зареєстрованому шлюбі, який уклали 24.09.2002 року в відділенні РАЦС Чортківського районного управління юстиції.

Від шлюбу дітей у сторін немає, спір про майно відсутній, однак розірвати шлюб через органи РАЦС не має можливості, так як відповідачка у визначений термін не з"являється в РАЦС.

Причина розірвання шлюбу полягає в тому, що в грудні 2005 року, позивач, через неприязні відносини, залишив відповідачку і перейшов проживати до своїх батьків, сім"я розпалась, тому позивач покликаючись на викладене позов підтримує, витрати про розірвання шлюбу в органах РАЦС просить покласти на сторони порівну.

Відповідачка ОСОБА_2. оповіщена у встановленому порядку про час і місце судового розгляду судовою повісткою 18.01.2007 року і від неї не надійшло повідомлення про причини неявки, тому справа вирішується на підставі наявних у справі доказів.

Оцінивши докази у справі, суд з'ясувавши фактичні взаємини подружжя, дійсні причини позову про розірвання шлюбу та інші обставини життя подружжя, приходить до переконання, що подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу суперечило б інтересам позивача, тому його позовні вимоги підлягають захисту шляхом розірвання шлюбу між сторонами.

З врахуванням матеріального становища сторін, повторності розірвання шлюбу, суд вважає покласти витрати по реєстрації розірвання шлюбу в органах РАЦС на сторони порівну.

Керуючись ст.ст. 105, ПО, 112 СК України, ст.ст. 10,57, 212, 214 - 215, 224 - 226 ЦПК України, суд,-

ВИРІШИВ;

Позов задоволити.

Розірвати шлюб між ОСОБА_1 та ООСОБА_2 зареєстрований НОМЕР_1 в відділі реєстрації актів громадського стану Чортківського районного управління юстиції Тернопільської області.

При отриманні свідоцтва про розлучення в органах РАЦС стягнути з ОСОБА_1. та ОСОБА_2. по 8 (вісім) грн. 50 коп. з кожного на користь держави.

Заочне рішення може бути переглянуте судом, що його ухвалив, за письмовою заявою відповідача.

 

Заяву про перегляд заочного рішення може бути подано протягом 10 днів з дня отримання його копії.

Рішення набирає законної сили після закінчення строку на його оскарження, а у випадку оскарження - після розгляду справи апеляційним судом.

Заяву про апеляційне оскарження рішення може бути подано в Чортківський районний суд протягом 10 днів з дня проголошення рішення.

Апеляційна скарга на рішення суду подається в Чортківський районний суд протягом 20 днів після подання заяви про апеляційне оскарження.

Суддя: /підпис/

Копія вірна:

СУДДЯ ЧОРТКІВСЬКОГО

РАЙОННОГО СУДУ              О.П.ТЕСЛЯ

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація