Особи
Учасники процесу:
Ім`я Замінене і`мя Особа
Судове рішення #61913514

 


УХВАЛА

23 грудня 2016 року                                                        м. Торецьк

Суддя Дзержинського міського суду Донецької області Мигалевич В.В., розглянувши матеріали справи за позовною заявою відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у м. Дзержинську до ТДВ «Орендне підприємство «Шахта імені ОСОБА_1 Московської», треті особи : Центральна державна регіональна гірничотехнічна інспекція Донецького гірничого округу, ОСОБА_2, про скасування акту № 1 про нещасний випадок, пов'язаний з виробництвом за формою Н-1 та акту проведення розслідування нещасного випадку, -

ВСТАНОВИВ:

В провадженні Дзержинського міського суду Донецької області знаходиться зазначена вище справа.

22 грудня 2016 року дана справа передана на розгляд судді Дзержинського міського суду Донецької області Мигалевичу В.В.

Цивільна справа за позовною заявою відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у м. Дзержинську до ТДВ «Орендне підприємство «Шахта імені ОСОБА_1 Московської», треті особи : Центральна державна регіональна гірничотехнічна інспекція Донецького гірничого округу, ОСОБА_2, про скасування акту № 1 про нещасний випадок, пов'язаний з виробництвом за формою Н-1 та акту проведення розслідування нещасного випадку, підсудна Дзержинському міському суду Донецької області, тому повинна бути прийнята судом до розгляду.

Враховуючи, що позов відповідає вимогам ст. 119 ЦПК України, керуючись ст.ст. 122 ЦПК України,  суд, -

ПОСТАНОВИВ:

Прийняти до розгляду цивільну справу за позовною заявою відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у м. Дзержинську до ТДВ «Орендне підприємство «Шахта імені ОСОБА_1 Московської», треті особи : Центральна державна регіональна гірничотехнічна інспекція Донецького гірничого округу, ОСОБА_2, про скасування акту № 1 про нещасний випадок, пов'язаний з виробництвом за формою Н-1 та акту проведення розслідування нещасного випадку.

Призначити справу № 225/1593/15-ц (провадження № 2/225/19/2016) до судового засідання в приміщенні Дзержинського міського суду на 08 лютого 2017 року об 11 год. 00 хв., роз’яснивши відповідачу та третім особам про можливість надати в цей строк письмові заперечення проти позову, та посилання на докази, якими він обґрунтовується.

Сторонам по справі при собі мати оригінали документів, якими вони будуть обґрунтовувати свої вимоги та заперечення та паспорта, посвідчення або інші документи, які посвідчують їх особистість.

Копію ухвали направити сторонам.

Присутність сторін є обов’язковою.

Суддя:




  • Номер: 22-ц/775/1197/2017
  • Опис: цивільна справа за позовом ВВДФССНВВ до "Орендного підприємства "Шахма імені Святої Матрони Московської" про скасування акту (1 том, 3 диска)
  • Тип справи: на цивільну справу за апеляційною скаргою (а)
  • Номер справи: 225/1593/15-ц
  • Суд: Апеляційний суд Донецької області (м. Бахмут)
  • Суддя: Мигалевич В.В.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Розглянуто: рішення набрало законної сили
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 19.06.2017
  • Дата етапу: 05.07.2017
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація