- позивач: Гекалюк Ігор Едуардович
- відповідач: Кіяшко Вікторія Валеріївна
Ім`я | Замінене і`мя | Особа |
---|
Дата документу 31.01.2017 Справа № 554/127/17
Провадження № 2/554/1151/2017
Р І Ш Е Н Н Я
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
31 січня 2017 року Октябрський районний суд м. Полтави в складі:
головуючого – судді Гальонкіної Ю.С.,
при секретарі – Худолій Т.І.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в приміщенні Октябрського районного суду у м. Полтаві справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу
в с т а н о в и в :
У січні 2017 року ОСОБА_1 звернувся до суду з позовом до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу, посилаючись на ті обставини, що 21 серпня 2013 року Центральним відділом державної реєстрації актів цивільного стану реєстраційної служби Полтавського міського управління юстиції між ними укладено шлюб. Від шлюбу сторони мають доньку ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1.
Однак, подружнє життя не склалося через несумісність характерів, різні погляди на сімейне життя та виховання дитини.
У травні 2016 року відповідачка, забравши доньку, переїхала проживати до батьків у м. Зіньків і з цього часу вони проживають окремо.
Сторони у судове засідання не з’явились, надавши заяви про розгляд справи без їх участі, у якій позивач вказав, що позовні вимоги підтримує та просить задовольнити позов, а відповідачка – що не заперечує проти розірвання шлюбу та задоволення позову, шлюбні відносини припинили у травні 2016 року, спору про майно вони не мають.
Дослідивши матеріали справи, суд приходить до висновку про задоволення позову з наступних підстав.
Судом установлено, що сторони перебували у шлюбі з 21 серпня 2013 року, про що Центральним відділом державної реєстрації актів цивільного стану реєстраційної служби Полтавського міського управління юстиції їм видане свідоцтво про шлюб серії І-КЕ № 110708 (актовий запис № 1076).
Від шлюбу мають спільну доньку – ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1.
У травні 2016 року шлюбні відносини між сторонами фактично припинені, сторони проживають окремо, спільне господарство ними не ведеться. Дочка після розірвання шлюбу залишиться проживати разом з матір’ю.
На момент розгляду справи у суді спору з приводу проживання дитини та поділу майна немає.
За змістом ч. 2 ст. 104, ч. 3 ст. 105 СК України шлюб припиняється внаслідок його розірвання за позовом одного з подружжя на підставі рішення суду.
Відповідно до ст. 112 СК України суд з'ясовує фактичні взаємини подружжя, дійсні причини позову про розірвання шлюбу, бере до уваги наявність малолітньої дитини, дитини-інваліда та інші обставини життя подружжя.
Суд постановляє рішення про розірвання шлюбу, якщо буде встановлено, що подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу суперечило б інтересам одного з них, інтересам їхніх дітей, що мають істотне значення.
Оскільки сторони не ведуть спільного господарства, не підтримують шлюбні стосунки, понад вісім місяців проживають окремо, між подружжям втрачено почуття любові, примирення не можливе, подальше спільне життя суперечило б інтересам сторін та дитини, суд приходить до висновку, що вимоги позивача підлягають задоволенню, а шлюб підлягає розірванню.
Керуючись ст. ст. 104, 105, 110, 112 СК України, ст. ст. 3, 10, 11, 15, 60, 88, 209, 212-215 ЦПК України, суд, -
в и р і ш и в :
Позов задовольнити.
Розірвати шлюб між ОСОБА_1 та ОСОБА_2, зареєстрований 21 серпня 2013 року Центральним відділом державної реєстрації актів цивільного стану реєстраційної служби Полтавського міського управління юстиції, актовий запис № 1076 та вважати його припиненим з дня набрання чинності цим рішенням.
Рішення може бути оскаржено до Апеляційного суду Полтавської області через Октябрський районний суд м. Полтави шляхом подання протягом десяти днів з дня проголошення рішення апеляційної скарги.
Особи, які брали участь у справі, але не були присутні у судовому засіданні під час проголошення рішення, можуть подати апеляційну скаргу протягом десяти днів з дня отримання копії цього рішення.
Суддя Ю.С. Гальонкіна
- Номер: 2/554/1151/2017
- Опис: про розірвання шлюбу
- Тип справи: на цивільну справу (позовне провадження)
- Номер справи: 554/127/17
- Суд: Октябрський районний суд м. Полтави
- Суддя: Гальонкіна Ю.С.
- Результати справи:
- Етап діла: Розглянуто: рішення набрало законної сили
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 10.01.2017
- Дата етапу: 31.01.2017