Судове рішення #619263
Справа №3-1703/2007р

Справа №3-1703/2007р.

ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

12 лютого 2007р. Суддя Олександрійського міськрайонного суду Кіровоградської області Ясенова Т.І розглянувши матеріали, які надійшли від Олександрійського MB УМВС України в Кіровоградській області про притягнення до адміністративної відповідальності

ОСОБА_1,ІНФОРМАЦІЯ_1 року народження, уродженця АДРЕСА_1, Петрівського р-ну, Кіровоградської обл., українця, громадянина України, проживаючого та зареєстрованого за адресою:АДРЕСА_2, не одруженого, не працюючого, до адміністративної відповідальності не притягувався, за ст.173КпАП України,-

ВСТАНОВИВ:

10.02.2007р. близько 20:15год. ОСОБА_1, перебуваючи в стані алкогольного сп'яніння, біля буд. № 45 по вул. Семашко м.Олександрії, висловлювався грубою нецензурною лайкою на адресу перехожих громадян, на зауваження не реагував, вів себе зухвало, чим вчинив правопорушення, передбачене ст.173 КпАП України - дрібне хуліганство.

Правопорушник в суді винним себе визнав повністю, підтвердивши викладені обставини вчиненого правопорушення. У вчиненому розкаявся.

Вина правопорушника в суді підтверджена повністю його особистими поясненнями, матеріалами справи, і в його діях є склад правопорушення, передбачений ст.173 КУпАП.

При накладенні стягнення суд враховує характер вчиненого правопорушення, особу правопорушника, який не одружений, не працює, на утриманні неповнолітніх та недієздатних осіб немає, вперше притягується до адміністративної відповідальності.

Пом'якшуючі обставини - щире розкаяння.

Обтяжуючі обставини - вчинення правопорушення в стані алкогольного сп'яніння.

Зважаючи на викладене суд вважає за необхідне накласти адміністративне стягнення - адміністративний арешт.

Керуючись ст.ст. 173, 283, 284 КпАП України,-

ПОСТАНОВИВ:

Притягнути ОСОБА_1 до адміністративної відповідальності за ст.173 КпАП України і накласти на нього адміністративне стягнення - адміністративний арешт строком на 3 (три) доби, обчислюючи з часу затримання - 21:30год. 10 лютого 2007р.

Постанова оскарженню не підлягає.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація