Особи
Учасники процесу:
Ім`я Замінене і`мя Особа
Судове рішення #61926474

П О С Т А Н О В А

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

Справа № 348/250/17


01 лютого 2017 року м.Надвірна


Суддя Надвірнянського районного суду Івано-Франківської області Гураш М.В. розглянувши матеріали, які надійшли від Надвірнянського ВП ГУНП в Івано-Франківській області про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, українця, жителя ІНФОРМАЦІЯ_2, одруженого, ІНФОРМАЦІЯ_3, працюючого по тимчасових заробітках, не судимого, громадянина України, -

за ч.1 ст.1732 КУпАП, -

ВСТАНОВИВ:

ОСОБА_1 вчинив насильство в сім’ї.

Правопорушення ним вчинено при наступних обставинах.

ОСОБА_1 проживає однією сім'єю із своєю дружиною в одному житловому будинку в с.Стримба, вул.Незалежності, 3, Надвірнянського району Івано-Франківської області. На протязі останнього часу в них склалися неприязні стосунки.

22.11.2016 року близько 05 год. 00 хв. в с.Стримба, вул.Незалежності, 3, Надвірнянського району Івано-Франківської області, гр.ОСОБА_1 вчинив насильство в сім'ї відносно своєї дружини гр.ОСОБА_2, а саме ображав останню нецензурними словами, тобто застосував психологічне насильство, що не завдало фізичного болю та не спричинило тілесних ушкоджень.

В судовому засіданні ОСОБА_1 себе винуватим у вчиненому правопорушенні визнав і розкаявся у вчиненому.

Крім того винуватість ОСОБА_1 доведена даними, які вказані в протоколі про адміністративне правопорушення АА № 238800 від 25.11.2016 року, з якого вбачається, що 22.11.2016 року близько 05 год. 00 хв. в с.Стримба, вул.Незалежності, 3, Надвірнянського району Івано-Франківської області, гр.ОСОБА_1 вчинив насильство в сім'ї відносно своєї дружини гр.ОСОБА_2, а саме ображав останню нецензурними словами, тобто застосував психологічне насильство, що не завдало фізичного болю та не спричинило тілесних ушкоджень (а.с. 1); висновком по заяві ОСОБА_2 до Надвірнянського ВП ГУНП від 25.11.2016 року (а.с.2); поясненнями ОСОБА_2 (а.с.5); поясненнями ОСОБА_3 (а.с.6); поясненнями ОСОБА_1 (а.с.7).

При накладенні адміністративного стягнення на правопорушника, враховуючи обставини справи і дані про особу, ступінь його вини, обставину, що пом’якшує відповідальність: щире розкаяння винного у вчиненому, а також малозначність вчиненого адміністративного правопорушення ОСОБА_1 слід звільнити від адміністративної відповідальності і обмежитись усним зауваженням.

Керуючись ст.ст.22, 221, 283 КУпАП, суддя, -

ПОСТАНОВИВ:

Провадження по адміністративній справі відносно ОСОБА_1 за вчинення правопорушення, передбаченого ч.1 ст.1732 КУпАП закрити за малозначністю вчиненого адміністративного правопорушення і обмежитись усним зауваженням.

Постанова набирає законної сили після закінчення строку на подання апеляційної скарги.

Постанова може бути оскаржена протягом десяти днів з дня її винесення в Апеляційний суд Івано-Франківської області через Надвірнянський районний суд.

Суддя Гураш М.В.


Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація