Справа № 1-14/2007 р.
ВИРОК
ІМ'ЯМ УКРАЇНИ
7 лютого 2007 року
Чигиринський районний суд, Черкаської обл. в складі: головуючого судді - Ткаченко С.Є при секретарі - Пахомовій Н.І. з участю прокурора - Павленка О.А.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м.Чигирині справу про обвинувачення
ОСОБА_1,ІНФОРМАЦІЯ_1 року народження, уродженки АДРЕСА_1Чигиринського району Черкаської області, українки, громадянки України, з середньою освітою, заміжньої, працюючої в Чигирнському райду, проживаючоїАДРЕСА_2 не судимої, в скоєнні злочину, передбаченого ч.1ст.203 КК України
ВСТАНОВИВ:
8 січня 2007 року близько 10 години ОСОБА_1 за місцем свого проживання за адресою: АДРЕСА_2 незаконно продала гр.ОСОБА_3 0,5 літра самогону за 5грн.
Вона ж цього числа незаконно продала 0,5 літра самогону за 5грн. гр.ОСОБА_2.
Крім того 08.01.2007 року ОСОБА_1 добровільно видала 1 літр 950 грам самогону, який вона зберігала в своєму будинку за вище вказаною адресою з метою збуту.
Будучи допитаною в судовому засіданні, підсудна вину свою в пред"явленому їй обвинувачені визнала повністю і пояснила суду, що дійсно 8 січня цього року продала незнайомим чоловіку та жінці по пляшці самогону за п"ять гривень, після чого до неї прийшли працівники міліції і вона видала їм ще близько двох літрів самогону.
Крім визнання своєї вини підсудною, іі вина підтверджується ще й іншими доказами, добутими в ході досудового слідства.
Оцінюючи докази в їх сукупності, суд вважає, що обвинувачення знайшло своє підтвердження і кваліфікує дії підсудної по ч.І ст.203 КК України як зайняття видами господарської діяльності, щодо яких є спеціальна заборона, встановлена законом.
При призначенні покарання суд враховує ступінь тяжкості вчиненого злочину, особу винної, яка вперше притягується до кримінальної відповідальності, характеризується з позитивної сторони,
2
Маєм місце праці.
Обставиною, яка пом'якшує покарання, суд визнає щире каяття підсудної.
Обставин, які обтяжують покарання, суд не вбачає.
З врахуванням викладеного суд вважає, що виправлення підсудної можливе в умовах без ізоляції від суспільства і призначає їй покарання у вигляді штрафу з застосуванням додаткової міри покарання у виді позбавлення права займатися виготовленням міцних спиртних напоїв.
Речові докази - купюри номіналом десять гривень - необхідно обернути на користь держави.
На підставі викладеного і, керуючись ст., ст., 323,324 КПК України, суд
З АСУДИВ:
Визнати винною ОСОБА_1 в скоєнні злочину, передбаченого ч1 ст.203 КК України і призначити їй покарання - штраф в розмірі вісімсот п"ятидесяти гривень з позбавленням права займатися виготовленням міцних спиртних напоїв строком на два роки.
Речові докази - купюри номіналом десять гривень - обернути на користь держави.
Вирок може бути оскаржено до апеляційного суду Черкаської області протягом 15 днів з
моменту його проголошення.