Особи
Учасники процесу:
Ім`я Замінене і`мя Особа
Судове рішення #62064568

Справа № 135/744/16-ц Провадження № 22-ц/772/596/2017Головуючий в суді першої інстанції Корнієнко О. М.

Категорія 27Доповідач Зайцев А. Ю.




АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

07 лютого 2017 рокум. Вінниця



Суддя Апеляційного суду Вінницької області Зайцев А.Ю.,

вирішуючи питання про відкриття апеляційного провадження за апеляційною скаргою ОСОБА_2 на рішення Ладижинського міського суду Вінницької області від 18.01.2017 року у цивільній справі за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «Кредитні ініціативи» до ОСОБА_2, за участі третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмету спору Публічного акціонерного товариства «Акціонерний комерційний промислово-інвестиційний банк», про стягнення заборгованості,


в с т а н о в и в :

До Апеляційного суду надійшла цивільна справа з апеляційною скаргою ОСОБА_2 на рішення Ладижинського міського суду Вінницької області від 18.01.2017 року.

Ознайомившись з апеляційною скаргою та доданими матеріалами, вважаю, що зазначена апеляційна скарга підлягає залишенню без руху з наступних підстав.

Відповідно до п. 1.6 ч. 2 ст. 4 Закону України «Про судовий збір» (із змінами і доповненнями) розмір судового збору із апеляційних скарг на рішення суду становить 110 відсотків ставки, що підлягала сплаті при поданні позовної заяви, іншої заяви і скарги.

З матеріалів справи вбачається, що ОСОБА_2 сплачено судовий збір за подачу апеляційної скарги в розмірі 8800 грн. 00 коп., у зв'язку з чим йому слід доплатити судовий збір в розмірі 6830 грн. 70 коп.

Оскільки апеляційна скарга на рішення суду не відповідає вимогам цивільного процесуального закону, суд вважає за необхідне надати ОСОБА_2 строк для усунення недоліків поданої ним апеляційної скарги, а саме доплатити судовий збір та надати доказ про його сплату в оригіналі платіжного документу.

Реквізити для оплати судового збору: Отримувач: УК у м. Вінниці (м. Вінниця), 22030101 Код ЄДРПОУ: 38054707 Банк: ГУ ДКСУ у Вінницькій області МФО: 802015 № 31213206780002 ).

Керуючись ст. ст. 121, 297 ЦПК України, -

у х в а л и в :

Апеляційну скаргу ОСОБА_2 на рішення Ладижинського міського суду Вінницької області від 18.01.2017 року - залишити без руху.

Надати строк для усунення недоліків поданої апеляційної скарги протягом п'яти днів з дня отримання ухвали.

Уразі невиконання вимог суду скарга буде вважатися неподаною і повернута апелянту.


Суддя : /підпис/ А.Ю. Зайцев


Згідно з оригіналом:





  • Номер: 2/135/64/17
  • Опис: про стягнення заборгованості
  • Тип справи: на цивільну справу (позовне провадження)
  • Номер справи: 135/744/16-ц
  • Суд: Ладижинський міський суд Вінницької області
  • Суддя: Зайцев А.Ю.
  • Результати справи: скасовано рішення першої та апеляційної інстанцій
  • Етап діла: Розглянуто у касаційній інстанції
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 02.03.2016
  • Дата етапу: 04.12.2019
  • Номер: 22-ц/772/596/2017
  • Опис: за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «Кредитні ініціативи» до Юрченка Василя Анатолійовича, третя особа ПАТ «Акціонерний комерційний промислово-інвестиційний банк», про стягнення заборгованості
  • Тип справи: на цивільну справу за апеляційною скаргою (а)
  • Номер справи: 135/744/16-ц
  • Суд: Апеляційний суд Вінницької області
  • Суддя: Зайцев А.Ю.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Розглянуто: рішення набрало законної сили
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 06.02.2017
  • Дата етапу: 15.03.2017
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація