- Відповідач (Боржник): Державне підприємство "Антрацит" в особі відокремленого підрозділу "Шахта "Партизанська"
- Заявник про відновлення втраченого провадження: Управління Пенсійного фонду України в місті Дружківці Донецької області
- Заявник у порядку виконання судового рішення: Управління Пенсійного фонду України в місті Дружківці Донецької області
Ім`я | Замінене і`мя | Особа |
---|
10.2.4
ЛУГАНСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
УХВАЛА
16 лютого 2017 року СєвєродонецькСправа № 2а-5705/11/1270
Суддя Луганського окружного адміністративного суду Чиркін С.М., розглянувши в порядку письмового провадження заяву управління Пенсійного фонду України в м. Дружківці Донецької області про відновлення втраченого судового провадження в адміністративній справі №2а-5705/11/1270 за позовом управління Пенсійного фонду України в м. Антрациті Луганської області до Державного підприємства «Антрацит» про відшкодування фактичних витрат на виплату та доставку пільгових пенсій,
ВСТАНОВИВ:
10 січня 2017 року управління Пенсійного фонду України в м. Дружківці Донецької області звернулося до Луганського окружного адміністративного суду з заявою про відновлення втраченого судового провадження в адміністративній справі № 2а-5705/11/1270 за позовом управління Пенсійного фонду України в м. Антрациті Луганської області до Державного підприємства «Антрацит» про відшкодування фактичних витрат на виплату та доставку пільгових пенсій.
Ухвалою від 16 лютого 2017 року вирішено розгляд заяви управління Пенсійного фонду України в м. Дружківці Донецької області про відновлення втраченого судового провадження в адміністративній справі №2а-5705/11/1270 здійснювати в порядку письмового провадження (а.с.62).
Розглянувши заяву управління Пенсійного фонду України в м. Дружківці Донецької області про відновлення втраченого судового провадження в адміністративній справі №2а-5705/11/1270, суд дійшов наступного.
Відповідно до статті 273 Кодексу адміністративного судочинства України (далі - КАС України) відновлення повністю або частково втраченого судового провадження в адміністративній справі, закінченій ухваленням судового рішення або в якій провадження закрите, проводиться в порядку, встановленому цим Кодексом.
Згідно статті 274 КАС України визначено, що втрачене судове провадження в адміністративній справі може бути відновлене за заявою осіб, які беруть участь у справі, або за ініціативою суду.
Згідно з даними комп'ютерної програми "Діловодство спеціалізованого суду" та Єдиного державного реєстру судових рішень України, встановлено, що в провадженні Луганського окружного адміністративного суду перебувала справа №2а-5705/11/1270 за позовом управління Пенсійного фонду України в м. Антрациті Луганської області до Державного підприємства «Антрацит» про відшкодування фактичних витрат на виплату та доставку пільгових пенсій.
У зв'язку з проведенням антитерористичної операції в деяких районах Луганської та Донецької областей головою Луганського окружного адміністративного суду видано наказ від 15 липня 2014 року № 26/С-од про призупинення роботи суду, дію якого в подальшому пролонговано до 15 листопада 2014 року.
На момент призупинення роботи суду всі адміністративні справи перебували за місцем розташування суду за адресою: вул. Поштова, 1, м. Луганськ.
Орієнтовно у період з 17 липня 2014 року по 30 липня 2014 року невідомими озброєними людьми відбулося захоплення адміністративної будівлі Луганського окружного адміністративного суду, внаслідок чого з володіння суду вибули всі адміністративні справи, у тому числі й справа №2а-5705/11/1270.
Відповідно, на даний час адміністративна справа №2а-5705/11/1270 за позовом управління Пенсійного фонду України в м. Антрациті Луганської області до Державного підприємства «Антрацит» про відшкодування фактичних витрат на виплату та доставку пільгових пенсій вважається втраченою.
Відповідно до частини першої статті 275 КАС України заява про відновлення втраченого судового провадження подається до суду, який ухвалив рішення по суті справи або постановив ухвалу про закриття провадження у справі.
Згідно з положеннями частини першої статті 278 КАС України під час розгляду справи суд використовує ту частину провадження, що збереглася, документи, видані із справи фізичним чи юридичним особам до втрати провадження, копії цих документів, інші довідки, папери, відомості, що стосуються справи, виконавчого провадження.
Частиною першої статті 279 КАС України передбачено, що на підставі зібраних і перевірених матеріалів суд ухвалює рішення про відновлення втраченого провадження повністю або в частині, яку, на його думку, необхідно відновити.
Відповідно до частини другої статті 279 КАС України у рішенні суду про відновлення втраченого судового провадження зазначається, на підставі яких конкретно даних, поданих до суду і досліджених у судовому засіданні за участю всіх учасників адміністративного процесу з втраченого провадження, суд вважає установленим зміст відновленого судового рішення, наводяться висновки суду про доведеність того, які докази досліджувалися судом і які процесуальні дії вчинялися з втраченого провадження.
Метою відновлення втраченого провадження є виконання судового рішення, тобто отримання Пенсійним фондом України стягнутих за рішенням суду сум заборгованості по відшкодуванню фактичних витрат на виплату та доставку пенсій, призначених на пільгових умовах, шляхом зміни в подальшому сторони у виконавчому провадженні по справі та отримання дубліката виконавчого листа для примусового стягнення суми заборгованості, яка виникла внаслідок несплати обов'язкових платежів.
Судом для відновлення втраченого провадження з комп'ютерної програми "Діловодство спеціалізованого суду" Луганського окружного адміністративного суду роздруковані копії процесуальних документів: ухвали Луганського окружного адміністративного суду від 07.07.2011 про відкриття провадження в адміністративній справі (а.с.20), постанови Луганського окружного адміністративного суду від 05.08.2011 (а.с.21-23).
З метою зібрання матеріалів, судом ухвалою від 11.01.2017 зобов'язано сторін надати документи, що долучались до адміністративної справи №2а-5705/11/1270.
На виконання приписів статті 279 КАС України судом досліджено процесуальні документи, роздруковані з комп'ютерної програми "Діловодство спеціалізованого суду": ухвали Луганського окружного адміністративного суду від 07.07.2011 про відкриття провадження в адміністративній справі (а.с. 20), постанови Луганського окружного адміністративного суду від 05.08.2011 (а.с. 21-23), а також надані заявником копії документів: постанови Луганського окружного адміністративного суду від 05.08.2011, роздруковану з Єдиного державного реєстру судових рішень (а.с. 46-48).
Представниками сторін інших матеріалів, які досліджувались Луганським окружним адміністративним судом під час розгляду і вирішення по суті справи не надано.
Лише на підставі змісту процесуальних документів, наявних в комп'ютерній програмі "Діловодство спеціалізованого суду" та в Єдиному державному реєстрі судових рішень, суд вважає за не можливе встановити зміст судового рішення у справі №2а-5705/11/1270, яке відновлюється, оскільки в матеріалах справи не зібрані всі документи, на які містяться безпосередні посилання в постанові суду.
Частиною першою статті 279 КАС України передбачено, що на підставі зібраних і перевірених матеріалів суд ухвалює рішення про відновлення втраченого провадження повністю або в частині, яку, на його думку, необхідно відновити.
Згідно із частиною третьою статті 279 КАС України у разі недостатності зібраних матеріалів для точного відновлення втраченого провадження суд ухвалою закриває розгляд заяви про відновлення втраченого провадження і роз'яснює особам, які беруть участь у справі, право на повторне звернення з такою самою заявою за наявності необхідних документів.
З урахуванням мети відновлення втраченого судового провадження, досліджених матеріалів, зібраних для відновлення втраченого провадження, приймаючи до уваги приписи статті 279 КАС України, суд дійшов висновку про необхідність закриття провадження у справі з розгляду заяви про відновлення втраченого судового провадження, оскільки зібраних матеріалів недостатньо для точного відновлення втраченого судового провадження.
Суд вважає за необхідне роз'яснити сторонам, що вони мають право на повторне звернення з такою самою заявою за наявності необхідних документів.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 160, 165, 274-279 Кодексу адміністративного судочинства України, суд -
УХВАЛИВ:
Провадження у справі з розгляду заяви управління Пенсійного фонду України в м. Дружківці Донецької області про відновлення втраченого судового провадження в адміністративній справі №2а-5705/11/1270 за позовом управління Пенсійного фонду України в м. Антрациті Луганської області до Державного підприємства «Антрацит» про відшкодування фактичних витрат на виплату та доставку пільгових пенсій закрити.
Ухвала про закриття провадження з розгляду питання про відновлення втраченого судового провадження є остаточною, оскарженню не підлягає та не перешкоджає повторному зверненню з такою самою заявою за наявності необхідних документів.
Суддя С.М. Чиркін
- Номер: ав/812/356/2016
- Опис: про відновлення втраченого судового провадження в адміністративній справі
- Тип справи: Заява про відновлення втраченого судового провадження
- Номер справи: 2а-5705/11/1270
- Суд: Луганський окружний адміністративний суд
- Суддя: Чиркін С.М.
- Результати справи:
- Етап діла: Закрито проваджененя: рішення набрало законної сили
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 10.10.2016
- Дата етапу: 03.11.2016
- Номер: ав/812/2/2017
- Опис: відновлення втраченого судового провадження в адміністративній справі
- Тип справи: Заява про відновлення втраченого судового провадження
- Номер справи: 2а-5705/11/1270
- Суд: Луганський окружний адміністративний суд
- Суддя: Чиркін С.М.
- Результати справи:
- Етап діла: Закрито проваджененя: рішення набрало законної сили
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 10.01.2017
- Дата етапу: 16.02.2017
- Номер: ав/812/165/2017
- Опис: відновлення втраченого судового провадження в адміністративній справі
- Тип справи: Заява про відновлення втраченого судового провадження
- Номер справи: 2а-5705/11/1270
- Суд: Луганський окружний адміністративний суд
- Суддя: Чиркін С.М.
- Результати справи:
- Етап діла: Розглянуто: рішення набрало законної сили
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 15.05.2017
- Дата етапу: 31.05.2017
- Номер:
- Опис: про заміну сторони виконавчого провадження
- Тип справи: У порядку виконання судових рішень
- Номер справи: 2а-5705/11/1270
- Суд: Луганський окружний адміністративний суд
- Суддя: Чиркін С.М.
- Результати справи:
- Етап діла: Розглянуто
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 03.10.2017
- Дата етапу: 02.11.2017