код суду 2023
Справа № 3-2486/2009 рік
П О С Т А Н О В А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
08.10.2009 р. Куп’янський міськрайонний суд Харківської області в складі: головуючого-судді - Демченко І.М., при секретарі – Бабенко О.М., розглянувши у судовому засіданні адміністративну справу, яка надійшла з Лінійного відділу ст. Куп’янськ про притягнення до адміністративної відповідальності громадянки України ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 народження, уродженки м. Куп’янська-3, Харківської області, яка мешкає за адресою : АДРЕСА_1 , пенсіонерки, відомостей про ідентифікаційний номер і номери засобів зв’язку немає, за ст.160 ч.1 КУпАП,
В С Т А Н О В И В :
ОСОБА_1 18.09.2009 року о 18.40 год. на ст. Куп’янськ-Вузловий, біля касового залу, торгувала з рук в неустановленому місці рибою в»яленою домашнього виготовлення.
Викладене підтверджується протоколом про адміністративне правопорушення серії ПТ за № 013547 від 18.09.2009р., який складено інспектором ПС ЛВ ст. Куп’янськ та письмовими поясненнями ОСОБА_1 , які містяться у ньому, про те, що вона дійсно при вказаних у протоколі обставинах 18.09.2009р. торгувала рибою в»яленою домашнього виготовлення на ст. Куп’янськ-Вузловий, оскільки немає коштів на ліки, а також її заявою про те, що вона просить суд справу розглянути без її участі. Крім того, викладене вище підтверджується рапортом, протоколом про адміністративне затримання серії ПТ № 032881 від 18.09.2009р., відповідно до якого у гр-нки ОСОБА_1 була виявлена і вилучена риба в»ялена домашнього виготовлення, у кількості 6 штук, а також розпискою і довідкою ( а.с. 2-9 ).
Дії громадянки ОСОБА_1 суд кваліфікує по ст. 160 ч.1 КпАП України.
Враховуючи викладене, відомості про особу, яка притягається до адміністративної відповідальності, характер і обставини скоєного адмінправопорушення, ненастання тяжких наслідків від діяння, суд вважає необхідним притягти ОСОБА_1 до покарання у вигляді штрафу з конфіскацією товару.
Керуючись ст. ст. 160 ч.1, 268, 283, 284 КУпАП, суд, –
П О С Т А Н О В И В :
ОСОБА_1 визнати винною в скоєнні адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 160 КУпАП і накласти адміністративне стягнення у вигляді штрафу на користь держави у розмірі 17 грн..
Конфіскувати з наступним знищенням у гр. ОСОБА_1 рибу в»ялену домашнього виготовлення, у кількості 6 штук, яка була вилучена у неї згідно протоколу про адмінправопорушення серії ПТ № 013547 від 18.09.2009р. і протоколу про адміністративне затримання серії ПТ № 032881 від 18.09.2009р., та передана ОСОБА_1 на тимчасове зберігання під розписку.
Постанова може бути оскаржена до апеляційного суду Харківської області через Куп’янський міськрайонний суд Харківської області протягом 10 днів з дня її винесення.
Постанова суду дійсна для пред»явлення до виконання на протязі 3 місяців з дня закінчення строку на її оскарження.
СУДДЯ І.М.Демченко