Судове рішення #6229646

                                                                                  Справа № „2” – 2682/2009                                                                                                                                                      


РІШЕННЯ  

ІМЕНЕМ  УКРАЇНИ


21  вересня 2009 року              Тернівський районний суд м. Кривого Рогу


у складі: головуючого, судді                         – Коноваленко М.І.

                при секретарі                                   – Максимишеній С.Б.

за участю представника позивача            - ОСОБА_3

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Кривий Ріг цивільну справу  за позовом   ОСОБА_1 и до ОСОБА_2   про розірвання договору найма житлового приміщення та скасування реєстрації, -


УСТАНОВИВ:


ОСОБА_1 .  звернулась до суду з позовною заявою до ОСОБА_2   про розірвання договору найма житлового приміщення та скасування реєстрації – а.с. 17-18.

  В обґрунтування позову позивач вказує, що їй на праві приватної власності належить домоволодіння розташоване за адресою: АДРЕСА_1 . Крім неї з 01.08.2006 року в домоволодінні зареєстрована відповідачка, яка ніколи не проживала та не проживає в вказаному вище домоволодінні. Вона не одноразово просили її знятися з реєстраційного обліку  у добровільному порядку, однак вона робити цього не бажає.

  Представник позивача в судовому засіданні позов підтримує в повному обсязі.

         Відповідач  в  судове засідання не з’явився  про  дату час та місце проведення розгляду справи повідомлений  належним чином через оголошення в газеті  на підставі ч.9 ст.74 ЦПК України .

         Представник третьої особи в судове засідання не з’явився надав суду заяву в якій проти позову не заперечує.

Вислухавши представника позивача, дослідивши матеріали справи, суд вважає, що позов в порядку заочного провадження підлягає задоволенню з таких підстав.

 Судом встановлено такі факти та відповідні їм правовідносини.

Судом встановлено, що позивачу на праві приватної власності належить домоволодіння розташоване за адресою: АДРЕСА_1  –а.с. 5. З 01.08.2006 року позивач  в вказаному вище домоволодінні зареєстрована відповідачка, яка в ньому  ніколи не проживала та не проживає –а.с. 6,7,8-10. Вона не одноразово просили відповідача знятися з реєстраційного обліку  у добровільному порядку, однак вона робити цього не бажає.

На підставі викладеного суд вважає за необхідне, усунути для ОСОБА_1  перешкоди в розпорядженні  приватною власністю визнавши ОСОБА_1  втратившою право користування будинком АДРЕСА_1 , зобов'язавши   сектор громадянства, імміграції та реєстрації фізичних осіб Тернівського РВ КМУ УМВС України в Дніпропетровській області зняти з реєстрації ОСОБА_1  за адресою: АДРЕСА_1      

На підставі ст. 48 Закону України „Про власність”, керуючись ст.ст. 10, 27,31, 60, 74,130, 212-215, 224-228  ЦПК України, суд –


ВИРІШИВ:


Визнати ОСОБА_1   такою,  що втратила право користування  житловим приміщенням  будинку АДРЕСА_1

Усунути для   ОСОБА_1  перешкоди в користуванні будинком АДРЕСА_1   зобов'язавши   сектор громадянства, імміграції та реєстрації фізичних осіб Тернівського РВ КМУ УМВС України в Дніпропетровській області зняти з реєстрації ОСОБА_1   за адресою: АДРЕСА_1

Заочне рішення можу бути переглянуто судом, що його ухвалив, за письмовою заявою відповідача, поданою протягом десяти днів з дня отримання його копії.

Рішення може бути оскаржено позивачем в апеляційному порядку до апеляційного суду Дніпропетровської  області через Тернівський  районний суд м. Кривого Рогу  шляхом подання в 10- денний строк з дня проголошення рішення апеляційної скарги або шляхом подання в десятиденний строк з дня  проголошення рішення заяви про апеляційне оскарження і поданням після цього протягом двадцяти днів апеляційної скарги.


СУДДЯ:






Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація