Категорія статобліку 6.14
ЗАПОРІЗЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
УХВАЛА
28 травня 2009 р. Справа № 2а-2811/09/0870
Запорізький окружний адміністративний суд у складі:
головуючого - судді Малиш Н.І.,
при секретарі Рожик О.П.,
з участю сторін:
від позивача: ОСОБА_1, посвідчення №86 від 29.09.2008р.,
від відповідача : ОСОБА_2, довіреність від 20.05.2009р. №15/248-юр, ОСОБА_3, довіреність від 20.05.2009р. №15/248-юр, ОСОБА_4, довіреність від 17.03.2008р. №15/101-юр.,
розглянув у попередньому судовому засіданні адміністративну справу
за позовом: Заступника прокурора Запорізької області
до: Казенного підприємства «Науково-виробничий комплекс «Іскра»
про визнання протиправним та скасування п.п 1.1, 1.3, п. 24 розділу 4 Положення про режимно-секретний відділ КП «НВК «Іскра»,
ВСТАНОВИВ:
07.05.2009р. до Запорізького окружного адміністративного суду звернувся Заступник прокурора Запорізької області з позовом до Казенного підприємства «Науково-виробничий комплекс «Іскра» про визнання протиправним та скасування п.п 1.1, 1.3, п. 24 розділу 4 Положення про режимно-секретний відділ КП «НВК «Іскра».
Представником відповідача ОСОБА_4 у попередньому судовому засіданні заявлено клопотання про закриття провадження по справі оскільки Положення щодо якого іде спір не існує, а саме: Наказом від 17.04.2009р. №901 про доопрацювання «Положення про РСВ КП «НВК Іскра» Положення від 08.02.2006р. №202 втратило чинність та введено в дію нове Положення.
Представник позивача щодо заявленого клопотання заперечувала.
Суд вислухавши сторін приходить до наступного.
Відповідно до ч.1 ст. 157 КАС України, с уд закриває провадження у справі:
1) якщо справу не належить розглядати в порядку адміністративного судочинства;
2) якщо позивач відмовився від адміністративного позову і відмову прийнято судом;
3) якщо сторони досягли примирення;
4) якщо є такі, що набрали законної сили, постанова чи ухвала суду з того самого спору і між тими самими сторонами;
5) у разі смерті або оголошення в установленому законом порядку померлою особи, яка була стороною у справі, якщо спірні правовідносини не допускають правонаступництва, або ліквідації підприємства, установи, організації, які були стороною у справі.
Враховуючи викладене правових підстав для закриття провадження по справі немає.
Керуючись ст. ст. 133, 157, 160 Кодексу адміністративного судочинства України, суд
У Х В А Л И В :
У задоволенні клопотання представника відповідача про закриття провадження по справі відмовити.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Н.І. Малиш