П О С Т А Н О В А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
КОПІЯ:
Справа № 3-461/2009р.
7 вересня 2009 року Суддя Вільшанського районного суду
Кіровоградської області Ясінський Л.Ю., розглянувши матеріали, які надійшли від Вільшанського РВ УМВС в Кіровоградській області, про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1 року народження, уродженця та жителя АДРЕСА_1, не працюючого,
- за ч. 2 ст. 1732 КУпАП,
В С Т А Н О В И В:
Громадянин ОСОБА_1, повторно протягом року після притягнення його до адміністративної відповідальності за однорідне правопорушення, 19.06.2009р. о 16 год. в своєму домоволодінні в смт. Вільшанка, Вільшанського району, Кіровоградської області, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, вчинив психологічне насильство в сім'ї, а саме: ображав свою матір – ОСОБА_2, грубою брутальною лайкою, чим вчинив правопорушення передбачене ч. 2 ст. 1732 КУпАП.
В судовому засіданні ОСОБА_1 свою вину визнав повністю та щиро розкаявся.
Крім визнання неправомірності своїх дій правопорушником, його винність підтверджується матеріалами справи, а саме:
• - протоколом про адміністративне правопорушення серія КД № 382 від 19.06.2009р. та постановою за справою про адміністративне правопорушення від 20.06.2009р. відносноОСОБА_1 (а.с. 1-2);
• - поясненням правопорушника від 19.06.2009р. (а.с. 3), в якому він пояснює обставини скоєного правопорушення;
• - поясненням громадянки ОСОБА_2 від 19.06.2009р. (а.с. 4), відповідно до якого ОСОБА_1 19.06.2009р. о 16 год. в їхньому домоволодінні в смт. Вільшанка, Вільшанського району, Кіровоградської області, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, ображав її грубою брутальною лайкою;
• - копією постанови Вільшанського районного суду Кіровоградської області від 19.05.2009р. (а.с. 6), відповідно до якої ОСОБА_1 вдруге протягом року вчинив однорідне правопорушення за яке його було піддано адміністративному стягненню.
Згідно довідки-характеристики Вільшанської селищної ради Кіровоградської області № 1639 від 16.07.2009р. (а.с. 5), ОСОБА_1до відповідальності селищною радою не притягувався.
При накладенні стягнення за адміністративне правопорушення, суд враховує характер вчиненого правопорушення, особу порушника та обставини, що пом’якшує і обтяжує відповідальність за адміністративне правопорушення.
Пом’якшуючою обставиною в справі є те, що правопорушник щиро розкаявся.
Обтяжуючою обставиною в справі є те, що правопорушник вчинив правопорушення в стані алкогольного сп’яніння.
Керуючись ст. ст. 33, 34, 35, ч. 2 1732, 221, 283, 284, 285 КУпАП,
П О С Т А Н О В И В:
Притягнути громадянина ОСОБА_1 до адміністративної відповідальності за ч. 2 ст. 1732 КУпАП та накласти адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі 85 (вісімдесят п’ять) грн.
Постанова може бути оскаржена до апеляційного суду Кіровоградської області через Вільшанський районний суд Кіровоградської області шляхом подачі протягом десяти днів з дня винесення постанови апеляційної скарги.
Суддя-підпис
Копія вірна: Суддя Вільшанського районного суду Л.Ю. Ясінський
Кіровоградської області
- Номер: 3/2407/2435/11
- Опис: керування в стані сп"яніння
- Тип справи: на справу про адміністративне правопорушення
- Номер справи: 3-461
- Суд: Новоселицький районний суд Чернівецької області
- Суддя: Ясінський Л.Ю.
- Результати справи:
- Етап діла: Призначено до судового розгляду
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 29.04.2011
- Дата етапу: 06.09.2011