- відповідач: Мізинюк Іван Миколайович
- позивач: Мізинюк Марина Миколаївна
Ім`я | Замінене і`мя | Особа |
---|
Справа№340/9/17
Провадження № 2/340/74/17
УХВАЛА
про відкриття провадження у справі
16 січня 2017 року селище Верховина
Суддя Верховинського районного суду Івано-Франківської області Бучинський А.Б., вивчивши матеріали позовної заяви ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення аліментів на утримання дітей та на утримання дружини до досягнення дитиною трьох років, -
ВСТАНОВИВ:
позивач звернулася до суду із позовними вимогами до відповідача про стягнення аліментів на утримання трьох неповнолітніх дітей у твердій грошовій сумі в розмірі по 700 грн. на кожну дитину з усіх видів заробітку відповідача але не менше 30% прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку, починаючи з дня пред’явлення позову до досягнення дітьми повноліття та стягнення аліментів на її утримання в розмірі 600 грн. щомісячно до досягнення дочкою ОСОБА_3 трьох років.
Позовна заява оформлена у відповідності до вимог ст.ст.119, 120 ЦПК України, є підсудна Верховинському районному суду Івано-Франківської області.
Вважаю, що є підстави для відкриття провадження по справі та призначення судового засідання.
Керуючись ст. 122 ЦПК України, -
УХВАЛИВ:
відкрити провадження у справі за позовною заявою ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення аліментів на утримання дітей та на утримання дружини до досягнення дитиною трьох років.
Судове засідання призначити на 02 лютого о 15:00 год. в приміщенні Верховинського районного суду за адресою: вул. Жаб’євська, 76 селище Верховина Івано-Франківської області.
Копію ухвали направити сторонам, відповідачу разом із копією позову та додатками до нього.
В судове засідання викликати сторони.
Запропонувати відповідачу подати письмове заперечення на позов до розгляду справи по суті. У випадку заявлення зустрічного позову подати його до початку розгляду справи по суті.
Роз’яснити учасникам, що згідно п.1,2 ст.27 ЦПК України, особи, які беруть участь у справі, мають право знайомитися з матеріалами справи, робити з них витяги, знімати копії з документів, долучених до справи, одержувати копії рішень, ухвал, брати участь у судових засіданнях, подавати докази, брати участь у дослідженні доказів, задавати питання іншим особам, які беруть участь у справі, а також свідкам, експертам, спеціалістам, заявляти клопотання та відводи, давати усні та письмові пояснення судові, подавати свої доводи, міркування щодо питань, які виникають під час судового розгляду, і заперечення проти клопотань, доводів і міркувань інших осіб, користуватися правовою допомогою, знайомитися з журналом судового засідання, знімати з нього копії та подавати письмові зауваження з приводу його неправильності чи неповноти, прослуховувати запис фіксування судового засідання технічними засобами, робити з нього копії, подавати письмові зауваження з приводу його неправильності чи неповноти, оскаржувати рішення і ухвали суду, користуватися іншими процесуальними правами, встановленими законом. Особи, які беруть участь у справі позовного провадження, для підтвердження своїх вимог або заперечень зобов'язані подати усі наявні у них докази до або під час попереднього судового засідання, а якщо попереднє судове засідання у справі не проводиться - до початку розгляду справи по суті.
Згідно п.2 ст. 31 ЦПК України, позивач має право протягом усього часу розгляду справи збільшити або зменшити розмір позовних вимог, відмовитися від позову, а відповідач має право визнати позов повністю або частково. До початку розгляду судом справи по суті позивач має право шляхом подання письмової заяви змінити предмет або підставу позову, а відповідач - пред'явити зустрічний позов.
Згідно ст.131 ЦПК України, сторони зобов'язані подати свої докази суду до або під час попереднього судового засідання у справі, а якщо попереднє судове засідання у справі не проводиться, - до початку розгляду справи по суті.
Докази, подані з порушенням вимог, встановлених частиною першою цієї статті, не приймаються, якщо сторона не доведе, що докази подано несвоєчасно з поважних причин. Сторони до або під час попереднього судового засідання у справі, а якщо попереднє судове засідання у справі не проводиться, - до початку розгляду справи по суті, зобов'язані повідомити суд про всі відомі їм рішення судів, що стосуються предмету спору, а також про всі відомі їм незавершені судові провадження, що стосуються предмету спору.
Ухвала може бути оскаржена лише щодо недотримання правил підсудності у встановлений законом строк і порядок, в іншій частині ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя: Бучинський А.Б.
- Номер: 2/340/74/17
- Опис: про стягнення аліментів на дітей та на утримання дружини до досягнення дитиною трьохрічного віку
- Тип справи: на цивільну справу (позовне провадження)
- Номер справи: 340/9/17
- Суд: Верховинський районний суд Івано-Франківської області
- Суддя: Бучинський А.Б.
- Результати справи:
- Етап діла: Розглянуто: рішення набрало законної сили
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 11.01.2017
- Дата етапу: 13.02.2017