Судове рішення #6249584

                                                                                    Справа № 2-1358-2009 р

                                              З А О Ч Н Е   Р І Ш Е Н Н Я

                                        І М Е Н Е М             У К Р А Ї Н И

29 вересня  2009 року Лутугинський районний суд Луганської області

у складі : головуючого судді Кулешової Л.В.

при секретарі Шкурко В.В.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м.Лутугине позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу,

                                                  В С Т А Н О В И В :

    25 серпня 2009 року позивач звернулася до суду з позовом про розірвання шлюбу з відповідачем, який зареєстрували 17 липня 2004 року, від якого мають неповнолітнього сина ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, посилаючись на те, що з відповідачем не могли дійти до згоди з багатьох питань подружнього життя, з приводу чого в сім’ї виникали сварки, непорозуміння, внаслідок чого припинили шлюбні відносини з січня 2009 року.

    У судовому засіданні позивач підтримала свої позовні вимоги. Надала суду пояснення про те, що їх сім*ю неможливо зберегти, оскільки намагалися неодноразово поновити сімейні стосунки, проте, так і не могли помиритися, у зв’язку з чим заперечує проти надання строку для примирення.

    Відповідач про час і місце судового засідання повідомлений належним чином, про що свідчить розписка про отримання судової повістки. Зі згоди позивача суд ухвалює рішення при заочному розгляді справи, що відповідає положенням ст..224 ЦПК України.

    Заслухавши позивача, дослідивши матеріали справи, суд вважає позов обґрунтованим та таким, що підлягає задоволенню з наступних підстав.

    У судовому засіданні  встановлено, що сторони перебувають у зареєстрованому шлюбі з 17 липня 2004 року, про що свідчить ксерокопія свідоцтва про одруження серії І-ЕД № 151220 від 17 липня 2004 року /а.с.5/. Сторони мають неповнолітнього сина ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, що підтверджується ксерокопією свідоцтва про народження дитини серії І-ЕД № 281756 від 4 березня 2005 року /а.с.6/.                                            

    У відповідності до ст.112 Сімейного Кодексу України суд постановляє рішення про розірвання шлюбу, якщо буде встановлено, що подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу суперечило б інтересам одного з них, інтересам їхніх дітей, що мають істотне значення.

    Судом встановлено, що сторони припинили шлюбні відносини з січня 2009 року, так як не могли дійти до згоди з багатьох питань подружнього життя, позивач заперечує поти надання строку для примирення, оскільки неодноразово намагалися примиритися, але примирення не досягнуте, а тому суд вважає, що подальше спільне життя подружжя неможливе, збереження шлюбу суперечить інтересам позивача. Шлюб підлягає розірванню.

    Шлюб розривається вперше.

    Спору про майно на час розгляду справи немає.

    Керуючись ст.. ст..110, 112 Сімейного Кодексу України, ст.ст.10,11,60,212-215, 224- 226 ЦПК України, суд

 

                                                   В И Р І Ш И В :

    Позов ОСОБА_4 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу  задовольнити.

    Розірвати шлюб укладений між ОСОБА_2 та ОСОБА_4 /дошлюбне прізвище Пиленко/, зареєстрований 17 липня 2004 року відділом реєстрації актів громадянського стану Лутугинського районного управління юстиції управління юстиції , актовий запис № 47.

    При видачі свідоцтва про розірвання шлюбу стягнути з ОСОБА_2 витрати у розмірі 17 грн., ОСОБА_4 звільнити від сплати витрат.

    Рішення може бути оскаржене до апеляційного суду Луганської області через Лутугинський районний суд шляхом подачі в 10-денний строк з дня проголошення рішення заяви про апеляційне оскарження і поданням після цього протягом 20 днів апеляційної скарги або в порядку ч.4 ст.295 ЦПК України.

    Заочне рішення може бути переглянуте судом, що його ухвалив, за письмовою заявою відповідача, поданою протягом десяти днів з дня отримання його копії.

    У разі залишення заяви про перегляд заочного рішення без задоволення заочне рішення може бути оскаржене відповідачем в апеляційному порядку.

   

                                                    Суддя :

 

 

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація