Справа №3-670/09
П О С Т А Н О В А
Іменем України
05 травня 2009 року.
Суддя Франківського районного суду м.Львова-Мікула О.І., вивчивши адміністративні матеріали про притягнення до адміністративної відповідальності
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, не працює, проживає ІНФОРМАЦІЯ_2
за ст. 130 ч.2 КУпАП, –
в с т а н о в и в :
Працівниками ДАІ 19.07.2008 р. складено протокол про те, що ОСОБА_1 03.02.2009р. о 02.05год. передала керування автомобілем НОМЕР_1 ОСОБА_2, який знаходився в стані алкогольного сп’яніння, чим повторно, протягом року, порушила правила дорожнього руху України.
Правопорушник ОСОБА_1 в суд повторно за викликом суду не з’явилася, хоча належним чином, неодноразово, була повідомлена про час та місце розгляду справи, а тому на підставі ст. 268 КУпАП вважаю, що справу слід розглядати у її відсутності.
Вивчивши представлені адміністративні матеріали, вважаю, що ОСОБА_1 є винною у вчиненні правопорушення, передбаченого ч.2 ст.130 КУпАП, однак в притягненні її до адміністративної відповідальності слід відмовити з таких підстав.
Відповідно до вимог ст.38 КпАП України адміністративне стягнення може бути накладено не пізніш як через три місяці з дня вчинення правопорушення, а при триваючому правопорушенні - три місяці з дня його виявлення.
Як вбачається з адмінматеріалів строк накладення адміністративного стягнення сплив, тому провадження в справі слід закрити.
Керуючись ст.ст.38, 247 п.7, 284 КУпАП, -
п о с т а н о в и в:
Провадження у справі про вчинення ОСОБА_1 правопорушення, передбаченого ч.2 ст.130 КУпАП закрити у зв’язку з закінченням на момент розгляду справи строку накладення адміністративного стягнення.
На постанову про адміністративне правопорушення може бути подано скаргу протягом десяти днів з дня її винесення до апеляційного суду Львівської області через районний суд.
Суддя О.І.Мікула