Судове рішення #6257088

                                                                                                                                   2-7193/ 09

Р І Ш Е Н Н Я

ІМЕНЕМ          УКРАЇНИ


    10 вересня 2009 року                                  Заводський районний суд м. Миколаєва в складі:

головуючого судді:                                                                        Гаврасієнка В.О.

при секретарі:                                                                                 Кузик М.І.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в приміщенні Заводського районного суду м. Миколаєва цивільну справу за позовом ОСОБА_1  до ОСОБА_2  про стягнення аліментів на  неповнолітніх дітей, -

                                                                ВСТАНОВИВ:

    Позивача ОСОБА_1   звернувся до суду з позовом до відповідача про стягнення з неї аліментів на утримання  неповнолітніх дітей : ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1  року народження і ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_2  року народження щомісячно у розмірі 1/2 частини  з усіх видів заробітку, починаючи з дня подачі заяви і до повноліття дітей.

    Позивач в судове засідання не з’явився, представив суду заяву з проханням розглянути справу за його відсутності та уточнив вимоги позову , просив стягнути з відповідача на його користь аліменти на утримання неповнолітніх дітей у розмірі 1/3 части з усіх видів заробітку, починаючи з дня подачі заяви і до повноліття дітей.

      Відповідач  в судове засідання не з’явилася, представила суду заяву з проханням розглянути справу за її відсутності, уточнені вимоги позову визнала.

Ухвалою суду справа розглянута за відсутністю позивача і відповідача, оскільки у справі достатньо даних про права та взаємини сторін.

Вивчивши доводи позову, дослідивши письмові докази, судом встановлено наступне.

      Як вбачається із матеріалів справи,  позивач перебував з відповідачкою у зареєстрованому шлюбі. Від шлюбу  у них народилися сини ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1  року народження і ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_2  року народження. Діти  проживають разом з позивачем і знаходиться на його утриманні, матеріальна допомога з боку відповідача не надається.

      Відповідно до ст. ст. 180 – 182 Сімейного Кодекса України батьки зобов'язані утримавати дітей до досягнення їм повноліття. На виконання цього обов'язку за рішенням суду можуть стягатися аліменти, розмір яких визначається з урахуванням стану здоров'я і матеріального положення дітей і інших обставин, що мають  істотне значення.

    При визначенні розміру аліментів з ОСОБА_2  суд враховує матеріальний і сімейний стан відповідача і вважає  можливим стягнути аліменти у розмірі 1\3 частини з усіх видів заробітку (доходу) щомісячно,  до повноліття  дітей.

    Керуючись ст. ст. 180 , 182 Сімейного Кодекса України, ст. ст. 10, 60, 209, 212-215 ЦПК України, суд –

                                                                        ВИРІШИВ:

    П озов ОСОБА_1  до ОСОБА_2  про стягнення аліментів на  неповнолітніх дітей  – задовольнити.

Стягнути з ОСОБА_2 , яка народила 1985 року, на користь ОСОБА_1  аліменти на утримання неповнолітніх  дітей ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1  року народження і ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_2  року народження  у розмірі 1/3 частини з усіх видів заробітку (доходів)  щомісячно, але не меншь 30% прожиткового мінімуму на  кожну дитину відповідного віку, починаючи з 29.07.2009 року і до повноліття дітей.

    Стягнути з відповідача ОСОБА_2  держмито в дохід держави у розмірі 51 гривна і 120 грн. витрати на інформаційно-технічне забезпечення.

      Рішення може бути оскаржене через суд першої інстанції  до апеляційного суду Миколаївської області шляхом подачі заяви про апеляційне оскарження протягом десяти днів з дня проголошення рішення та подачі апеляційної скарги протягом двадцяти днів після подачі заяви з надісланням особою, яка її подає, копії апеляції до апеляційної інстанції.

      СУДДЯ:                                                                                                    В.О. Гаврасієнко                        

 

 










Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація