У Х В А Л А
про залишення позовної заяви без руху
"31" липня 2012 р.№ 2н/1270/1668/2012
Суддя Луганського окружного адміністративного суду Агевич К.В., перевіривши заяву ОСОБА_1 про перегляд постанови суду за нововиявленими обставинами по справі №2а-12077/11/1270 за позовом ОСОБА_1 до Головного управління Міністерства внутрішніх справ України в Луганській області, Алчевського міського відділу Головного управління Міністерства внутрішніх справ України в Луганській області про визнання наказів незаконними та скасування їх, зобов’язання поновити на роботі, стягнення середнього заробітку за час вимушеного прогулу, суд –
ВСТАНОВИВ:
30 липня 2012 року до Луганського окружного адміністративного суду надійшла заява ОСОБА_1 про перегляд постанови суду за нововиявленими обставинами по справі №2а-12077/11/1270 за позовом ОСОБА_1 до Головного управління Міністерства внутрішніх справ України в Луганській області, Алчевського міського відділу Головного управління Міністерства внутрішніх справ України в Луганській області про визнання наказів незаконними та скасування їх, зобов’язання поновити на роботі, стягнення середнього заробітку за час вимушеного прогулу.
Відповідно до п. 1 ч. 1 ст. 5 Закону України «Про судовій збір» від сплати судового збору звільняються позивачі – за подання позовів про стягнення заробітної плати, поновлення на роботі та іншими вимогами, що випливають із трудових правовідносин.
Як вбачається з матеріалів позовної заяви позивач ОСОБА_1 проходив службу в Алчевському міському відділі Головного управління Міністерства внутрішніх справ України в Луганській області і відповідно не перебував у трудових відносинах тому від сплати судового збору не звільнений.
Судом встановлено, що рішення суду від 17.02.2012 року, яке просить позивач переглянути за нововиявленими обставинами приймалося на підставі уточнених позовних вимог в яких ОСОБА_1 просив стягнути середній заробіток за час вимушеного прогулу у розмірі 110286,00 грн. та суму згідно індексу інфляції у розмірі 20072,00 грн.
Відповідно до ст. 4 Закону України «Про судовий збір» за подання до адміністративного суду адміністративного позову майнового характеру, ставка судового збору становить: 1 % ціни позову, але не менше 0,1 розміру мінімальної заробітної плати та не більше 2 розмірів мінімальних заробітних плат в дохід Державного бюджету України.
Згідно п. 4 ч. 3 ст. 4 Закону України «Про судовий збір» за подання до адміністративного суду заяви про перегляд судового рішення у зв’язку з нововиявленими обставинами у разі подання позовної заяви майнового характеру ставка судового збору становить: – 50 % ставки, обчисленої виходячи з оспорюваної суму.
Оскільки з матеріалів уточненої позовної заяви вбачається вимога про стягнення грошових коштів, то цей спір носить майновий характер та відповідно до п. 4 ч. 3 ст. 4 Закону України «Про судовий збір» позивач повинен був сплати судовий збір за подання до адміністративного суду заяви про перегляд судового рішення у зв’язку з нововиявленими обставинами у розмірі 651,79 грн. в дохід Державного бюджету України за такими банківськими реквізитами:
Отримувач УДКСУ у м. Луганську
Код ОКПО 37991503
МФО 804013
Банк одержувача ГУДКСУ у Луганській області
Рахунок 31213206784006
Код класифікації доходів (ККД) 22030001
Символ звiтностi банку 206
ОСОБА_2 збір (Державна судова адміністрація, 050).
Відповідно до ч. 4 ст. 248 Кодексу адміністративного судочинства України до заяви про перегляд судового рішення за нововиявленими обставинами додаються копії заяви відповідно до кількості осіб, які брали участь у справі, та документ про сплату судового збору.
Згідно ч. 3 ст. 250 Кодексу адміністративного судочинства України (далі – КАСУ) до заяви про перегляд судового рішення за нововиявленими обставинами, яка не оформлена відповідно до вимог, встановлених статтею 248 КАСУ, застосовуються правила статті 108 КАСУ.
У зв’язку з тим, що у матеріалах заяви відсутній документ про сплату судового збору у розмірі, встановленому п. 4 ч. 3 ст. 4 Закону України «Про судовий збір» та відповідно до вимог статті 108 КАСУ, суд постановляє ухвалу про залишення заяви без руху, у якій зазначаються недоліки заяви, спосіб усунення і встановлюється строк, достатній для усунення недоліків.
Керуючись статтями 106, 108, 248, 250 Кодексу адміністративного судочинства України, -
УХВАЛИВ:
Заяву ОСОБА_1 про перегляд постанови суду за нововиявленими обставинами по справі №2а-12077/11/1270 за позовом ОСОБА_1 до Головного управління Міністерства внутрішніх справ України в Луганській області, Алчевського міського відділу Головного управління Міністерства внутрішніх справ України в Луганській області про визнання наказів незаконними та скасування їх, зобов’язання поновити на роботі, стягнення середнього заробітку за час вимушеного прогулу залишити без руху.
Надати строк для усунення недоліків, протягом 5 днів з моменту отримання даної ухвали, шляхом надання суду квитанції про сплату судового збору.
У разі невиконання ухвали суду в зазначений строк адміністративний позов вважати неподаним та повернути позивачеві зі всіма доданим до нього документами.
Ухвала може бути оскарження особою, яка подала позовну заяву, в апеляційному порядку шляхом подання через суд першої інстанції апеляційної скарги на ухвалу суду протягом п'яти днів з дня проголошення ухвали.
Ухвалу, яку було постановлено у письмовому провадженні або без виклику особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.
Якщо суб'єкта владних повноважень у випадках та порядку, передбачених частиною четвертою статті 167 цього Кодексу, було повідомлено про можливість отримання копії ухвали суду безпосередньо в суді, то п'ятиденний строк на апеляційне оскарження ухвали суду обчислюється з наступного дня після закінчення п'ятиденного строку з моменту отримання суб'єктом владних повноважень повідомлення про можливість отримання копії ухвали суду.
СуддяОСОБА_3