УХВАЛА
про зупинення провадження в адміністративній справі
14 жовтня 2009 року Справа №2а-7836/09/0470
Дніпропетровський окружний адміністративний суд у складі:
головуючого судді Верба І.О.
при секретарі Куцеволі В.В.
за участю представників:
позивача Новицька Н.А.
відповідача ОСОБА_1
розглянувши у відкритому судовому засіданні у місті Дніпропетровську клопотання відповідача про зупинення провадження в адміністративній справі
за адміністративним позовом Регіонального управління Департаменту контролю за виробництвом та обігом спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів Державної податкової адміністрації України у Дніпропетровській області, м. Дніпропетровськ
до фізичної особи-підприємця ОСОБА_2, м. Дніпродзержинськ Дніпропетровської області
про стягнення фінансових санкцій, -
в с т а н о в и в:
Регіональне управління Департаменту контролю за виробництвом та обігом спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів Державної податкової адміністрації України у Дніпропетровській області звернулось із адміністративним позовом до фізичної особи-підприємця ОСОБА_2 з позовними вимогами про стягнення фінансових санкцій у вигляді штрафу в розмірі 62 086,80 грн.
Відповідач подав клопотання в порядку статті 156 Кодексу адміністративного судочинства України про зупинення провадження в адміністративній справі до набрання законної сили рішенням Дніпропетровського окружного адміністративного суду по справі № 2а-12542/09/0470.
Клопотання обґрунтовано тим, що відповідач оскаржив рішення про застосування фінансових санкцій від 30.03.2209 року №040245 в судовому порядку, на підтвердження чого надав копію ухвали про відкриття провадження в адміністративній справі № 2а-12542/09/0470.
Представник позивача заявлене клопотання підтримав, оскільки справи є пов'язаними.
Відповідно до пункту 3 частини 1 статті 156 Кодексу адміністративного судочинства України суд зупиняє провадження у справі в разі неможливості розгляду цієї справи до вирішення іншої справи, що розглядається в порядку адміністративного судочинства - до набрання законної сили судовим рішенням в іншій справі.
Суд вважає клопотання таким, що підлягає задоволенню, оскільки позовні вимоги про стягнення з відповідача відповідних сум прямо ґрунтуються на рішенні про застосування фінансових санкцій від 30.03.2209 року №040245, законність якого перевіряється в іншій адміністративній справі судом першої інстанції.
Керуючись статтями 156, 160, 165 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -
у х в а л и в:
Клопотання представника фізичної особи-підприємця ОСОБА_2 задовольнити.
Зупинити провадження в адміністративній справі №2а-7836/09/0470 до набрання законної сили судовим рішенням Дніпропетровського окружного адміністративного суду по справі № 2а-12542/09/0470.
Ухвала набирає законної сили відповідно до статті 254 Кодексу адміністративного судочинства України та може бути оскаржена шляхом подачі заяви про апеляційне оскарження протягом п'яти днів з дня її проголошення та подальшої подачі апеляційної скарги протягом десяті днів після подання заяви про апеляційне оскарження. Заява про апеляційне оскарження та апеляційна скарга подаються до Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду через Дніпропетровський окружний адміністративний суд в порядку статті 186 Кодексу адміністративного судочинства України.
Суддя І.О. Верба