ЗАПОРІЗЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
УХВАЛА
ПРО ЗУПИНЕННЯ ПРОВАДЖЕННЯ У СПРАВІ
01 вересня 2011 року Справа № 2а-0870/6228/11
м. Запоріжжя
Запорізький окружний адміністративний суд у складі:
головуючого судді Авдєєва М.П.
при секретарі судового засідання Задунайському М.П.
за участю представників:
позивача – не з’явився;
відповідача – не з’явився;
третьої особи – не з’явився;
розглянувши у відкритому судовому засіданні клопотання про зупинення провадження у адміністративній справі
за позовом Державної податкової інспекції у Орджонікідзевському районі м. Запоріжжя
до Закритого акціонерного товариства «Запорізьке підприємство оптової торгівлі трубами «Запоріжтрубоптторг»
про припинення юридичної особи,
ВСТАНОВИВ:
У провадженні суду знаходиться справа за позовною заявою Державної податкової інспекції у Орджонікідзевському районі м. Запоріжжя (далі - позивач) до Закритого акціонерного товариства «Запорізьке підприємство оптової торгівлі трубами «Запоріжтрубоптторг» (далі - відповідач) про припинення юридичної особи.
Представник позивача у судове засідання не з’явився, проте 01.09.2011 надіслав на адресу суду клопотання про зупинення провадження у справі до терміну, встановленого судом, для надання додаткових доказів. Указане клопотання просить розглянути без його участі.
Відповідно до п. 4 ч. 2 ст.156 КАС України, суд має право зупинити провадження у справі в разі наявності інших причин за обґрунтованим клопотанням сторони або третьої особи, яка заявляє самостійні вимоги на предмет спору, - до терміну, встановленого судом.
На підставі вищевикладеного, суд вважає за можливе клопотання представника позивача задовольнити та зупинити провадження у справі до 21.09.2011 для надання додаткових доказів.
У зв’язку із неявкою у судове засідання всіх осіб, які беруть участь у справі, на підставі приписів ч.6 ст.12 та ч.1 ст.41 КАС України фіксування судового засідання за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснювалося.
Керуючись п. 4 ч. 2 ст. 156, 160, 165 КАС України, суд
УХВАЛИВ:
1. Клопотання представника позивача задовольнити.
2.Зупинити провадження у справі № 2а-0870/6228/11 до 21 вересня 2011 року для надання додаткових доказів.
3.Наступне судове засідання відбудеться 21.09.2011 о 17 год. 00 хв.
4. Копію ухвали надіслати особам, які беруть участь у справі.
Ухвала набирає законної сили після закінчення строку на апеляційне оскарження відповідно до ст. 254 КАС України та може бути оскаржена в порядку та строки, встановлені ст.186 КАС України.
Суддя М.П. Авдєєв
21 вересня 2011 року < текст > 17:00 < текст >