Справа №2-2583/2006
УХВАЛА
11 січня 2007 року Судця Лозівського міськрайонного суду Харківської області Панікар Р.Ф., розглянувши позовну заяву позовну заяву ОСОБА_1до ОСОБА_2про розірвання шлюбу, -
ВСТАНОВИВ.
Пред'явлена позовна заява ухвалою суду від 18 грудня 2006 року була залишена буз руху, оскільки вона подана з порушенням вимог ст. 119 -121 ЦПК України, а саме : позовна заява не містить найменування суду, до якого вона подається; місце проживання або місце знаходження, поштовий індекс, номер засобів зв'язку позивачки та відповідача; виклад обставин, якими позивач обґрунтовує свої вимоги; перелік документів, які додаються до позовної заяви; до позовної заяви не додані копії всіх документів, що додаються до неї відповідно до кількості відповідачів ; відсутні документи , що підтверджують сплату судового збору та оплату витрат на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи, а також 3 наданих позивачем матеріалів вбачається, що вона мешкає на території Російської Федерації, а саме за адресою: м.АДРЕСА_1 , а тому зазначена позовна заява даному суду не підсудна Лозівському міськрайонному суду Харківської області. Відповідно ст. 415 ЦПК України суди України виконують передані їм в установленому порядку доручення іноземних судів про проведення окремих процесуальних дій (вручення повісток та інших документів, допит сторін і свідків, проведення експертизи і огляд на місті тощо). На підставі ст. 4 ч. 1 „Конвенція про правову допомогу та правових відносинах по цивільним, сімейним та кримінальним справам" (Мінської Конвенції) установи юстиції Домовляющихся Сторін надають взаємну правову допомогу по цивільним , сімейним та кримінальним справам згідно до положень даної Конвенції. Зазначене перешкоджає розгляду справи.
Для усунення цих недоліків судом був установлений строк до 10 січня 2007 року, які ОСОБА_1 не виконані.
Керуючись ст. 121 ЦПК України ,-
УХВАЛИВ:
Позовну заяву ОСОБА_1до ОСОБА_2про розірвання шлюбу визнати неподаною та повернути позивачеві , роз'яснивши їй, що для вирішення цього спору потрібно звернутися до суду за місцем її проживання.
Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до апеляційного суду Харківської області через Лозівський міськрайонний суд Харківської області шляхом подачі в 5-и денний строк з дня проголошення ухвали заяви про апеляційне оскарження і поданням після цього протягом 10 днів апеляційної скарги, з подачею її копії до апеляційної інстанції або в порядку ч 4 ст. 295 ЦПК України.