Судове рішення #6330591

                                                                                                   

Справа  № 2-659/2009



З А О Ч Н Е   Р І Ш Е Н Н Я

Іменем  України


          06 жовтня  2009 року Баришівський районний суд Київської області в складі головуючого судді             Єременка В.М.

при секретарі                      Лунгул Т.А,

розглянувши у відкритому судовому засіданні  в смт. Баришівка

справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про  розірвання   шлюбу.


В с т а н о в и в:


              Сторони перебувають у шлюбі з 30.12.1984  року, зареєстрованому виконавчим комітетом Машівської сільської ради Чорнобильського району Київської області, (актовий запис № 5).

              Від спільного подружнього життя  мають повнолітнього сина – ОСОБА_3  -   ІНФОРМАЦІЯ_1 року народження.

              Позивачка ОСОБА_1  звернулася до суду з позовом про розірвання шлюбу, мотивуючи тим, що їхнє спільне з відповідачем життя не склалося через те, що чоловік почав зловживати спиртними напоями, а перебуваючи в стані алкогольного сп»яніння вчиняє сварки на побутовому грунті. В результаті цього виникло непорозуміння та взаємна неповага один до одного. Останні пів року заробітну плату чоловік витрачає на свій розсуд та на особисті потреби, таким чином практично усунувся від матеріального забезпечення потреб сім»ї та ведення спільного господарства. Позивачка наполягає на розірванні шлюбу, на примирення не згодна, так як сім’ї більше не існує.

            В судовому засіданні позивачка ОСОБА_1  підтримала заявлений позов та пояснила суду, що їхнє спільне з відповідачем життя не склалося через те, що чоловік почав зловживати спиртними напоями, а перебуваючи в стані алкогольного сп»яніння вчиняє сварки на побутовому грунті, влаштовує сцени ревнощів, піднімає проти неї руки.   В результаті цього виникло непорозуміння та взаємна неповага один до одного. Останні пів року заробітну плату чоловік витрачає на особисті потреби і практично усунувся від матеріального забезпечення сім»ї та ведення спільного господарства. На неодноразові прохання змінити свою поведінку і  ставлення до сімейних обов»язків та обов»язків, як батька, відповідач не реагує. Всі зусилля на збереження сім»ї виявилися марними. Позивачка вважає, що сім’ю зберегти неможливо на примирення не згодна, просить розірвати шлюб без надання строку на примирення.

Відповідач ОСОБА_1  в судові засідання на розгляд справи не з’являвся. Про день і час розгляду справи повідомлений своєчасно та  належним чином. Суд вважає за можливе розглянути дану справу у відсутність відповідача.

            Заслухавши пояснення позивачки, дослідивши матеріали справи, суд вважає заявлений позов обґрунтованим і таким, що підлягає до задоволення.

Судом встановлено, що сім’я розпалась, шлюб необхідно розірвати. Судові витрати покласти на відповідача.

         Встановлені судом обставини підтверджуються:

-   ксерокопією паспорта  ОСОБА_1 серія НОМЕР_1 від 15 квітня 1996 року,

-   ксерокопією свідоцтва про одруження  ОСОБА_1 та ОСОБА_2 серії НОМЕР_2 від 30.12.1984 року.

-   довідкою № 340 від 04.08.2009 року Лукашівської сільської ради Баришівського району Київської області про склад сім»ї позивчки ОСОБА_1



 

Керуючись ч. ст.ст. 224-233 ЦПК України,

ст.ст. 104, 105, 110, 112 Сімейного кодексу України, суд

                                                   


В  и  р  і  ш  и  в:


          Розірвати шлюб між ОСОБА_1 та ОСОБА_2  зареєстрований  30.12.1984 року виконавчим комітетом Машівської сільської ради Чорнобильського району Київської області, (актовий запис № 5).

         При отриманні свідоцтва про розірвання шлюбу в органах РАЦСУ утримати з відповідача  державне мито на користь держави в сумі 17 гривень, а позивачку звільнити від сплати державного мита.


         Заочне рішення може бути переглянуте судом, що його ухвалив, за письмовою заявою відповідача. Заяву про перегляд заочного рішення може бути подано протягом 10 днів з дня отримання копії рішення.  




                        Суддя                                                                        В.М. Єременко  

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація