- відповідач: Управління пенсійного фонду України в м. Рівне
- позивач: Бартманський Богдан Віталійович
- Відповідач (Боржник): Управління Пенсійного фонду України в м.Рівне Рівненської області
- Позивач (Заявник): Бартманський Богдан Віталійович
- Відповідач (Боржник): Управління Пенсійного фонду України в м. Рівне Рівненської області
- Заявник касаційної інстанції: Рівненське об’єднане управління Пенсійного фонду України Рівненської області
- відповідач: Управління Пенсійного фонду України в Рівненській області
- заявник: Бартманський Богдан Віталійович
Ім`я | Замінене і`мя | Особа |
---|
ЖИТОМИРСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
_____________________________________________
10002, м-н Путятинський, 3/65, телефон/факс: (0412) 481-604, 481-637 e-mail: inbox@apladm.zt.court.gov.ua
Головуючий у 1-й інстанції: Бердій М.А.
Суддя-доповідач:Франовська К.С.
УХВАЛА
"12" квітня 2017 р. Справа № 569/3044/16-а
Суддя Житомирського апеляційного адміністративного суду Франовська К.С., розглянувши клопотання про відстрочення сплати судового збору ОСОБА_2 на ухвалу Рівненського міського суду Рівненської області від "27" лютого 2017 р. у справі за позовом ОСОБА_2 до Управління Пенсійного фонду України в м.Рівне Рівненської області про визнання неправомірними рішення щодо припинення виплати пенсії та зобов'язання поновити виплату пенсії в повному об'ємі , -
ВСТАНОВИВ:
Ухвалою Рівненського міського суду від 27 лютого 2017 року ОСОБА_2 відмовлено у роз"ясненні постанови цього ж суду від 23 березня 2016 року у справі №569/3044/16-а.
Не погодившись із зазначеною ухвалою, ОСОБА_2 подав апеляційну скаргу, яка ухвалою судді Житомирського апеляційного адміністративного суду від 27 березня 2017 року залишена без руху, як така що вона не відповідає вимогам ч. 6 ст. 187 КАС України, оскільки заявником не сплачено судовий збір та/або не надано доказів, що він звільнений від сплати судового збору.
На виконання ухвали заявник подав клопотання про вирішення питання про звільнення від сплати збору, або відстрочення його сплати , чи зменшення суми. На обгрунтування клопотання ОСОБА_2 посилається на скрутний майновий стан, зумовлений тяжким захворюванням та інвалідністю 3 групи.
Відповідно до ч. 1 ст. 88 КАС України суд, враховуючи майновий стан сторони, може своєю ухвалою зменшити розмір належних до оплати судових витрат чи звільнити від їх оплати повністю або частково, чи відстрочити або розстрочити сплату судових витрат на визначений строк.
Суд вважає за можливе відстрочити ОСОБА_2 сплату судового збору до постановлення рішення судом апеляційної інстанції.
Враховуючи, що апеляційна скарга подана в порядку та у строки, встановлені ст. 186 КАС України, за своєю формою та змістом, окрім доказів сплати судового збору, відповідає вимогам, що визначені ст. 187 Кодексу, суд вважає за можливе відкрити апеляційне провадження, задовольнивши клопотання особи, що подала апеляційну скаргу - шляхом відстрочення сплати судового збору до ухвалення рішення апеляційним судом.
Керуючись ч.1 ст.88, ст.ст. 187, 189, 190, 254 Кодексу адміністративного судочинства України, суддя
УХВАЛИВ:
Відстрочити ОСОБА_2 сплату судового збору за подання апеляційної скарги на ухвалу Рівненського міського суду від 27 лютого 2017 року до ухвалення рішення апеляційним судом.
Відкрити апеляційне провадження за апеляційною скаргою ОСОБА_2 на ухвалу Рівненського міського суду Рівненської області від "27" лютого 2017 р. у справі № 569/3044/16-а.
Особам, які беруть участь у справі, направити:
1) копію ухвали про відкриття апеляційного провадження;
2) копію апеляційної скарги з додатками, зазначеними в ній;
3) інформацію про їх права та обов'язки.
Встановити строк до "03" травня 2017 р. протягом якого можуть бути подані заперечення на апеляційну скаргу.
Підготовку розгляду справи апеляційним судом закінчити.
Призначити справу до апеляційного розгляду в порядку письмового провадження на "15" травня 2017 р. о 9:00 в приміщенні Житомирського апеляційного адміністративного суду за адресою: м.Житомир, майдан Путятинський, 3/65, зал № 509 , без виклику сторін та проведення судового засідання.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя К.С. Франовська
Роздруковано та надіслано:р.л.п.
1- в справу:
2 - позивачу/позивачам: ОСОБА_2 АДРЕСА_1,33028
3- відповідачу/відповідачам: Управління Пенсійного фонду України в м.Рівне Рівненської області вул.Яворницького,34,м.Рівне,33001
- ,
- Номер: 2-а/569/196/16
- Опис: визнання неправомірним рішення щодо припинення виплати пенсії та зобов"язання поновити виплату пенсії в повному об"ємі
- Тип справи: на адміністративну справу
- Номер справи: 569/3044/16-а
- Суд: Рівненський міський суд Рівненської області
- Суддя: Франовська К.С.
- Результати справи: Апеляційну скаргу повернуто скаржнику
- Етап діла: Розглянуто у апеляційній інстанції
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 15.03.2016
- Дата етапу: 09.06.2016
- Номер: 22а/874/2764/16
- Опис: про визнання неправомірними рішення щодо припинення виплати пенсії та зобов'язання поновити виплату пенсії в повному об'ємі
- Тип справи: Адміністративна апеляційна скарга
- Номер справи: 569/3044/16-а
- Суд: Житомирський апеляційний адміністративний суд
- Суддя: Франовська К.С.
- Результати справи:
- Етап діла: Повернуто
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 20.04.2016
- Дата етапу: 09.06.2016
- Номер:
- Опис: про визнання неправомірними рішення щодо припинення виплати пенсії та зобов'язання поновити виплату пенсії в повному об'ємі
- Тип справи: Касаційна скарга
- Номер справи: 569/3044/16-а
- Суд: Касаційний адміністративний суд
- Суддя: Франовська К.С.
- Результати справи:
- Етап діла: Рішення набрало законної сили
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 24.06.2016
- Дата етапу: 30.08.2016
- Номер: 2-ар/569/4/17
- Опис:
- Тип справи: на заяву у адміністративних справах (2-асз, 2-ар, 2-аво, 2-адр, 2-азз, 2-аі)
- Номер справи: 569/3044/16-а
- Суд: Рівненський міський суд Рівненської області
- Суддя: Франовська К.С.
- Результати справи: залишено без змін
- Етап діла: Розглянуто у апеляційній інстанції
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 25.01.2017
- Дата етапу: 15.05.2017
- Номер: 22а/874/2246/17
- Опис: про визнання неправомірними рішення щодо припинення виплати пенсії та зобов'язання поновити виплату пенсії в повному об'ємі
- Тип справи: Адміністративна апеляційна скарга
- Номер справи: 569/3044/16-а
- Суд: Житомирський апеляційний адміністративний суд
- Суддя: Франовська К.С.
- Результати справи:
- Етап діла: Розглянуто
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 24.03.2017
- Дата етапу: 15.05.2017