Судове рішення #634816
Справа № 3-295/2007 p

Справа № 3-295/2007 p.

 

ПОСТАНОВА

 ІМЕНЕМ        УКРАЇНИ

17 січня 2007 року

Суддя Борщівського районного суду Тернопільської області

Денисова Т.С. розглянувши матеріали про адміністративне правопорушення, які надійшли від MB (в м.Чортків) ДАІ  УМВСУ в Тернопільській області на:

ОСОБА_1,

1981 р.н., жителя АДРЕСА_1,

не працюючий

за ст. 130 ч. 1 Кодексу України про адміністративні правопорушення,

ВСТАНОВИВ:

19.12.2006 року біля 21 год.ОСОБА_1  в АДРЕСА_2 керуючи автомобілем марки М412 державний номерний знак НОМЕР_1 в стані алкогольного сп'яніння, від проходження медичного огляду відмовився ,  чим порушив вимоги п.2.5 Правил дорожнього руху України.

Вина ОСОБА_1у вчиненні правопорушення доведена протоколом про адміністративне правопорушення ІНФОРМАЦІЯ_1.

За таких обставин вважаю, що в діях    ОСОБА_1   наявні ознаки адміністративного правопорушення передбаченого ст. 130 ч.І КУпАП , і тому його   слід     притягнути   до   адміністративної  відповідальності   та  накласти  на  нього адміністративне стягнення у вигляді штрафу в дохід держави.

На підставі ст.130 ч.І та керуючись ст.ст.283,284 КпАП України

ПОСТАНОВИВ:

ОСОБА_1     визнати                        винним             у            вчиненні

адміністративного правопорушення ,    передбаченого ст. 130 ч.І КУпАП   та накласти на нього адміністративне стягнення  у вигляді 255 грн. штрафу в дохід держави.

Постанова остаточна, оскарженню не підлягає.

Суддя: підпис. З оригіналом згідно: Суддя Борщівського районного суду

Денисова Т.С.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація