- відповідач: УПФУ в м.Селидове Донецької області
- позивач: Нетребський Володимир Миколайович
- Представник позивача: Малюк Марина Вікторівна
- Відповідач (Боржник): Управління Пенсійного фонду України в м.Селидове Донецької області
- Позивач (Заявник): Нетребський Володимир Миколайович
- Відповідач (Боржник): Управління Пенсійного фонду України в м. Селидове Донецької області
Ім`я | Замінене і`мя | Особа |
---|
Справа №242/2466/15-а
Провадження №2-а/242/343/15
ПОСТАНОВА
Іменем України
(вступна та резолютивна частина)
08 липня 2015 року м. Селидове
Селидівський міський суд Донецької області у складі: головуючого судді Кротінова В.О., при секретарі Яцканич А.В., за участю позивача ОСОБА_1, представника позивача ОСОБА_2, представника відповідача Стельника Д.В., розглянувши у відкритому судовому засіданні у м. Селидове адміністративну справу за позовом ОСОБА_1 до Управління Пенсійного фонду України в м. Селидове про визнання дій неправомірними,-
Керуючись ст. ст.158-163, 186 КАС України, суд, -
ПОСТАНОВИВ:
Адміністративний позов ОСОБА_1 до Управління Пенсійного фонду України в м. Селидове про визнання дій неправомірними - задовольнити.
Визнати протиправними дії Управління Пенсійного фонду України у м.Селидове Донецької області з приводу не зарахування роботи ОСОБА_1 в районах Крайньої Півночі в полуторному розмірі до страхового стажу позивача під час призначення йому пенсії.
Зобов'язати Управління Пенсійного фонду України в м.Селидове Донецької області зарахувати періоди роботи ОСОБА_1 в районах Крайньої Півночі, зокрема, на шахті «Воргашорська» з 30.06.1983 р. по 15.09.1983 р., на шахті «Хальмер-Ю» з 05.10.1984 р. по 02.01.1989 р. і в Управлінні Печорського округу з 03.01.1989 р. по 01.01.1991 р., до страхового стажу в полуторному розмірі.
Зобов'язати Управління Пенсійного фонду України в м.Селидове Донецької області провести ОСОБА_1 перерахунок пенсії з урахуванням пільгового обчислення північного стажу з 06 червня 2014 року.
Постанова суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, якщо скаргу не було подано. Якщо було подано апеляційну скаргу, постанова, якщо її не скасовано, набирає законної сили після розгляду справи апеляційним судом.
Апеляційна скарга на постанову суду подається до Донецького апеляційного адміністративного суду Донецької області через Селидівський міський суд Донецької області протягом десяти днів з дня проголошення постанови.
Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає до суду апеляційної інстанції.
Вступна та резолютивна частини постанови складені, підписані у нарадчій кімнаті та проголошені у судовому засіданні 08 липня 2015 року.
Суддя
- Номер: 2-а/242/343/15
- Опис: Про визнання дій неправомірними
- Тип справи: на адміністративну справу
- Номер справи: 242/2466/15-а
- Суд: Селидівський міський суд Донецької області
- Суддя: Кротінов В.О.
- Результати справи: залишено без змін
- Етап діла: Розглянуто у апеляційній інстанції
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 09.06.2015
- Дата етапу: 18.08.2015
- Номер: 873/2259/15
- Опис: визнання дій неправомірними
- Тип справи: Адміністративна апеляційна скарга
- Номер справи: 242/2466/15-а
- Суд: Донецький апеляційний адміністративний суд
- Суддя: Кротінов В.О.
- Результати справи:
- Етап діла: Розглянуто
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 30.07.2015
- Дата етапу: 18.08.2015
- Номер:
- Опис: визнання дій неправомірними
- Тип справи: Касаційна скарга
- Номер справи: 242/2466/15-а
- Суд: Касаційний адміністративний суд
- Суддя: Кротінов В.О.
- Результати справи:
- Етап діла: Рішення набрало законної сили
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 03.09.2015
- Дата етапу: 04.09.2015