Судове рішення #6351969

копія

 Справа №   3-657  


ПОСТАНОВА  


07 вересня  2009 року


     Суддя Чечельницького районного суду Вінницької області Гарник М.С., розглянувши матеріали, які надійшли від Чечельницького РВ ГУМВС України у Вінницькій області, про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, українця, громадянина України, жителя ІНФОРМАЦІЯ_2,  по  ст.  173-2 ч. 1 КУпАП, -


в с т а н о в и л а :  


     06 вересня 2009 року близько 22 години 30 хв в смт Чечельник Чечельницького району по вулиці Леніна, ОСОБА_1 обзивав співмешканку ОСОБА_2 нецензурними словами, намагався побити, вигонив з квартири, чим вчинив насильство в сім'ї.  

     Своїми діями ОСОБА_1 вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ст.  173-2 ч. 1 КупАП.

     Свою вину ОСОБА_1 визнав, також вона доведена матеріалами справи.

     Приймаючи до уваги, що ОСОБА_1 щиро розкаявся, вперше притягується до адміністративної відповідальності, вважаю за необхідне застосувати до нього адміністративне стягнення у виді штрафу в сумі  51 гривня.

     На підставі викладеного та керуючись ст. ст. 173-2 ч. 1, 283, 284, 285 КУпАП, -


П О С Т А Н О В И Л А :  


      ОСОБА_1 визнати винним та накласти адміністративне стягнення по ст. 173-2 КУпАП у виді  штрафу 51 (п'ятдесять одна) гривня.

      Відповідно до ч. 2 ст. 308 КУпАП у разі несплати накладеного штрафу впродовж 15 діб, стягнути подвійний розмір штрафу в сумі 102 (сто дві) гривні.

     Постанова може бути оскаржена до Апеляційного суду Вінницької області протягом десяти днів з дня її винесення.

     Апеляційна скарга подається через суд, який виніс постанову.

     Копію постанови вручити  ОСОБА_1




Суддя : підпис



Вірно: Суддя                                                     Гарник М.С.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація