Судове рішення #6358575

Справа № 3-933/2009  


ПОСТАНОВА  

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ  


20 жовтня  2009 року                 смт. Петриківка  


  Суддя  Петриківського районного суду Дніпропетровської області  Крот С.І., розглянувши матеріали, який надійшов із  Петриківського РВ ГУ УМВС України в Дніпропетровській області про притягнення до адміністративної гр.  

ОСОБА_1,   ІНФОРМАЦІЯ_1,  

працює ПП “Восток” – рибак, проживає  

вул. Чернігівська, 103  

м. Дніпродзержинськ  

за порушення  ст. 173   КУпАП України,  


ВСТАНОВИВ :  

  01.10.2009 року  приблизно о 17 00  годині на базі відпочинку “Якір” яка відноситься до Шульгівської сільської ради  Петриківського р-н  виражався грубою брутальною лайкою на адресу гр. ОСОБА_2 та погрожував йому фізичною розправою.  

  У судовому засіданні ОСОБА_1 були роз’ясненні  його права  відповідно до ст. 63 Конституції України, ст. 268 КУпАП України. Правопорушення визнав.  

  Правопорушення ОСОБА_1 підтверджується: протоколом про  адміністративне правопорушення від 09.10.2009 року,  поясненням  ОСОБА_2 (а.с.4), поясненням правопорушника  ОСОБА_1 (а.с.7) та іншими матеріалами по справі.  

  В діях гр. ОСОБА_1 вбачаються ознаки адміністративного правопорушення передбаченого  ст. 173  КУпАП України (дрібне хуліганство), що тягне за собою накладення адміністративного стягнення.  

  На підставі викладеного, керуючись ст. 173  , ст. 221 КУпАП України, -  


ПОСТАНОВИВ :  

  Притягути   ОСОБА_1   до адміністративної відповідальності за порушення  ст. 173  КУпАП України та призначити йому адміністративне стягнення у вигляді   штрафу   в розмірі   51 грн   . ( п’ятдесят одна грн..) на користь держави.  

  Штраф повинен бути сплачений добровільно протягом 15 днів.  

  Постанова про накладення адміністративного стягнення підлягає зверненню до виконання до  20.01.2010 року.  

  Постанова може бути оскаржена в апеляційному порядку  до апеляційного суду Дніпропетровської області  через суд першої інстанції шляхом подачі в  10-ти денний строк з дня її винесення апеляційної скарги.  


Суддя Петриківського райсуду             С.І.Крот  

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація