Справа № 11 - 454 Головуючий у 1 інстанції Валевач М.М.
Категорія ст. 186 ч. 2 КК Доповідач Акуленко С.О.
УХВАЛА ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
06 липня 2006 р. Колегія суддів судової палати в кримінальних справах апеляційного суду Чернігівської області в складі:
головуючого Салая Г.А.
суддів Акуленко С.О., Гром Л.М.
з участю прокурора Щербака О.В.
засудженого ОСОБА_1
розглянула у відкритому судовому засіданні в м. Чернігові кримінальну справу за апеляціями засудженого ОСОБА_1 на вирок Новозаводського районного суду м. Чернігова від 13 лютого 2006 року та постанову Новозаводського районного суду м. Чернігова від 22 травня 2006 року,
ВСТАНОВИЛА:
Вироком Новозаводського районного суду м. Чернігова ОСОБА_1 засуджений за ст. 186 ч. 2 КК України до 4 років позбавлення волі. На підставі ст. 71 КК України частково приєднана невідбута частина покарання за вироком Деснянського райсуду м. Чернігова від 30.06.2004 року і остаточно призначено 4 роки 1 місяць позбавлення волі.
Непогоджуючись з вироком суду засуджений подав апеляцію в якій просив зарахувати в строк відбування покарання строк перебування його під вартою по іншій справі.
В засіданні апеляційного суду засуджений ОСОБА_1 заявив клопотання про призначення йому захисника при розгляді його апеляції в апеляційному суді.
Заслухавши думку учасників процесу, перевіривши матеріали кримінальної справи, колегія суддів приходить до висновку, що клопотання засудженого підлягає задоволенню, а справа перенесенню на інше число.
Керуючись ст.ст. 47, 360 КПК України, колегія суддів -
УХВАЛИЛА:
Клопотання засудженого ОСОБА_1 задовольнити.
Призначити засудженому ОСОБА_1 захисника для участі в апеляційному суді при розгляді його апеляції.
Розгляд справи перенести на 27 липня 2006 року на 10 год. в приміщенні апеляційного суду, про що повідомити учасників процесу.
Ухвалу для виконання направити до Президії Чернігівської обласної колегії адвокатів.