Судове рішення #6363891


Справа № 3-1994/09



ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ


    12 жовтня 2009 року суддя Скадовського районного суду Херсонської області Ведмідська Н.І., розглянувши матеріали адміністративної справи відносно

ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1  року народження, уродженця м. Кременчук Полтавської області, громадянина України, не працюючого, проживаючого за адресою АДРЕСА_1 ,


       за ч.1 ст.164 КпАП України, -


        ВСТАНОВИЛА:


03 вересня 2009 року, приблизно о 17:15 год., на території ринку «Комфорт» по вул. Торговій в смт. Лазурне Скадовського району Херсонської області, ОСОБА_1  в торгівельному контейнері здійснював господарську діяльність, а саме, реалізовував алкогольні напої без наявності ліцензії на право реалізації алкогольних напоїв, чим порушив Закон України «Про державне регулювання обороту спирту етилового, коньячного та плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів», Закон України «Про ліцензування деяких видів господарської діяльності».

В судове засідання ОСОБА_1  не з’явився, будучи належним чином повідомлений про день та час розгляду справи, про що свідчить поштове повідомлення, причини неявки суду не повідомив.

Таким чином, суд дійшов висновку, про наявність в діях ОСОБА_1  складу адміністративного правопорушення передбаченого ч.1 ст.164 КпАП України.

Керуючись ст.ст.33-35, ч.1 ст.164, ч.1 п.1 ст.284 КпАП України, суддя -


                                                             ПОСТАНОВИЛА:


Піддати ОСОБА_1  адміністративному стягненню у виді штрафу в розмірі 340 (триста сорок) гривень на користь держави з конфіскацією алкогольних напоїв: вина «Каберне» в ємкостях по 2 літри, в кількості 10 ємкостей, вартістю 30 грн. за 1 літр; вина «Савільйон» в ємкостях по 2 літри, в кількості 8 ємкостей, вартістю 30 грн. за 1 літр; вина «Мускат» в ємкостях по 2 літри, в кількості 12 ємкостей, вартістю 30 грн. за літр; вина «Шардоне» в ємкостях по 1,5 літри, в кількості 10 ємкостей, вартістю 30 грн. за літр, які згідно розписки (а.с.3) знаходяться на зберіганні у ОСОБА_1 .


Постанова може бути оскаржена або на неї може бути внесено протест прокурора протягом десяти днів з дня винесення постанови, шляхом подачі апеляційної скарги до апеляційного суду Херсонської області через Скадовський районний суд, згідно ст.294 КпАП України.

 

           Суддя                                                                              Ведмідська Н.І.


Строк пред'явлення постанови до виконання три місяці.




Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація