Судове рішення #6365030

Справа № 2-1644

2009 року




У Х В А Л А

ІМ’ЯМ УКРАЇНИ


21 жовтня 2009 року                                       Місцевий Енергодарський міський суд Запорізької області у складі:

головуючого:        Ткаченко І. М.,

при секретарі:       Лохматова Г. В.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Енергодар справу за позовом комунального підприємства «Виробничий комбінат «Тепло-Водоканал» до ОСОБА_1  про стягнення заборгованості, -


В С Т А Н О В И В :


У судове засідання представник позивача двічі не з’явився, про час розгляду справи своєчасно попереджений, про причини неявки не повідомив.

За таких обставин, суд вважає, що позов повинен бути залишений без розгляду

Керуючись ст. 207 ЦПК України, -


У Х В А Л И В :


Справу за позовом комунального підприємства «Виробничий комбінат «Тепло-Водоканал» до ОСОБА_1  про стягнення заборгованості залишити без розгляду.

Заяву про апеляційне оскарження ухвали суду першої інстанції може бути подано протягом п’яти днів з дня проголошення ухвали. Ухвала може бути оскаржена до апеляційного суду Запорізької області протягом десяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.


Суддя: ______________

  • Номер: 6/332/8/22
  • Опис:
  • Тип справи: на клопотання, заяву, подання у порядку виконання судового рішення та рішення іншого органу (посадової особи) в цивільній справі
  • Номер справи: 2-1644/2009
  • Суд: Заводський районний суд м. Запоріжжя
  • Суддя: Ткаченко Ігор Миколайович
  • Результати справи:
  • Етап діла: Розглянуто: рішення набрало законної сили
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 10.08.2021
  • Дата етапу: 21.02.2022
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація