Особи
Учасники процесу:
Ім`я Замінене і`мя Особа
Судове рішення #63721019




РІВНЕНСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД


У Х В А Л А


28 квітня 2017 року Рівне №817/593/17

Суддя Рівненського окружного адміністративного суду Махаринець Д. Є., перевіривши виконання вимог статті 106 КАС України за позовною заявою

Головного управління ДФС у Рівненській області

доОСОБА_1

про стягнення коштів за податковим боргом

В С Т А Н О В И В:

До Рівненського окружного адміністративного суду надійшов адміністративний позов Головного управління ДФС у Рівненській області до ОСОБА_1 про стягнення податкової заборгованості в сумі 24977,81 грн.

Відповідно до п.п.3,5,6 ч.1 ст.107 КАС України, суддя після одержання позовної заяви з'ясовує чи відповідає позовна заява вимогам, встановленим статтею 106 цього Кодексу; подано адміністративний позов у строк, установлений законом (якщо адміністративний позов подано з пропущенням встановленого законом строку звернення до суду, то чи достатньо підстав для визнання причин пропуску строку звернення до суду поважними); чи немає інших підстав для повернення позовної заяви, залишення її без розгляду або відмови у відкритті провадження в адміністративній справі, встановлених цим Кодексом.

Так, перевіряючи на виконання положень ст.107 КАС України даний адміністративний позов суддею встановлено, що подана Головним управлінням ДФС у Рівненській області позовна заява не відповідає вимогам ст.106 КАС України, з огляду на наступне.

Згідно з ч.4 ст.106 КАС України, позовна заява підписується позивачем або його представником із зазначенням дати її підписання. Однак поданий адміністративний позов не містить дати його підписання.

Відповідно до ч.1 ст.108 КАС України, суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, встановлених статтею 106 цього Кодексу, постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху, у якій зазначаються недоліки позовної заяви, спосіб їх усунення і встановлюється строк, достатній для усунення недоліків.

За таких обставин позовну заяву слід залишити без руху. Позивачу недоліки позовної заяви слід усунути та подати примірник адміністративного позову із зазначенням дати його підписання.

Для усунення недоліків судом встановлюється строк до 12 травня 2017 року

Керуючись частиною 1 статті 108 КАС України, суддя, -

У Х В А Л И В:

Позовну заяву Головного управління ДФС у Рівненській області до ОСОБА_1 про стягнення коштів за податковим боргом - залишити без руху.

Встановити Головному управлінню ДФС у Рівненській області строк для усунення недоліків позовної заяви - до 12 травня 2017 року

Копію ухвали невідкладно надіслати особі, що звернулась з позовом.

Ухвала суду першої інстанції набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги. У разі подання апеляційної скарги ухвала, якщо її не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті апеляційного провадження або набрання законної сили рішенням за наслідками апеляційного провадження.

Апеляційна скарга подається до Житомирського апеляційного адміністративного суду через Рівненський окружний адміністративний суд. Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до Житомирського апеляційного адміністративного суду.

Апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом п'яти днів з дня проголошення ухвали. У разі якщо ухвалу було постановлено в письмовому провадженні або згідно з частиною третьою статті 160 КАС України, або без виклику особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.

Якщо суб'єкта владних повноважень у випадках та порядку, передбачених частиною четвертою статті 167 КАС України, було повідомлено про можливість отримання копії ухвали суду безпосередньо в суді, то п'ятиденний строк на апеляційне оскарження ухвали суду обчислюється з наступного дня після закінчення п'ятиденного строку з моменту отримання суб'єктом владних повноважень повідомлення про можливість отримання копії ухвали суду.


Суддя Махаринець Д. Є.




Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація