1
ПОЛТАВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
УХВАЛА
про відкриття провадження у справі
22 жовтня 2009 р. м. Полтава Справа № 2а-47458/09/1670
Суддя Полтавського окружного адміністративного суду А.О. Чеснокова, перевіривши матеріали адміністративного позову ОСОБА_1 до МВС України, Служби внутрішньої безпеки 17-го відділу внутрішньої безпеки, треті особи: ОСОБА_2, ОСОБА_3, ОСОБА_4 про визнання дій неправомірними, визнання протиправними наказів, компенсацію матеріальних збитків, -
В С Т А Н О В И В:
22 жовтня 2009 р. позивач ОСОБА_1 звернувся до Полтавського окружного адміністративного суду з позовною заявою до МВС України, Служби внутрішньої безпеки 17-го відділу внутрішньої безпеки, треті особи: ОСОБА_2, ОСОБА_3, ОСОБА_4 про визнання дій неправомірними, визнання протиправними наказів, компенсацію матеріальних збитків.
Адміністративний позов відповідає вимогам статей 105, 106 Кодексу адміністративного судочинства України.
На підставі наведеного та керуючись статтями 106, 107 Кодексу адміністративного судочинства України, суддя, -
У Х В А Л И В:
Відкрити провадження в адміністративній справі № 2а-47458/09/1670 за позовом ОСОБА_1 до МВС України, Служби внутрішньої безпеки 17-го відділу внутрішньої безпеки, треті особи: ОСОБА_2, ОСОБА_3, ОСОБА_4 про визнання дій неправомірними, визнання протиправними наказів, компенсацію матеріальних збитків.
Призначити попереднє судове засідання на 17:30 год. 17 грудня 2009 р. в приміщенні Полтавського окружного адміністративного суду за адресою: м. Полтава, вул. С.Кондратенка, 6.
Запропонувати відповідачу та третім особам до початку розгляду справи по суті надати до суду письмові заперечення проти позову та докази в обґрунтування заперечень.
Справа розглядатиметься колегією у складі трьох суддів.
Копію ухвали направити особам, які беруть участь у справі, разом з інформацією про їхні процесуальні права і обов’язки.
Надіслати відповідачу копію позовної заяви з доданими до неї документами.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя А.О. Чеснокова