Судове рішення #63841949

Дата документу 10.05.2017


Справа № 320/3079/17

(1-кс/320/1251/17)

У Х В А Л А

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

про дозвіл на тимчасовий доступ до речей і документів

«10» травня 2017 року м. Мелітополь

Слідчий суддя Мелітопольського міськрайонного суду Запорізької області Кучеренко Н.В.,

при секретарі – Левандовській О.М.,

за участю слідчого СВ Мелітопольського ВП ГУНП в Запорізькій області майора поліції – ОСОБА_1,

розглянувши клопотання старшого слідчого СВ Мелітопольського ВП ГУНП в Запорізькій області майора поліції ОСОБА_1, погоджене прокурором Мелітопольської місцевої прокуратури ОСОБА_2 про надання дозволу на тимчасовий доступ до речей та документів по матеріалам кримінального провадження №12017080140000918,

В С Т А Н О В И В:

05 травня 2017 року до Мелітопольського міськрайонного суду надійшло клопотання старшого слідчого СВ Мелітопольського ВП ГУНП в Запорізькій області майора поліції ОСОБА_1, погоджене прокурором Мелітопольської місцевої прокуратури ОСОБА_2 про надання дозволу на тимчасовий доступ до речей та документів, що перебуває у володінні оператора стільникового зв'язку ПрАТ «МТС Україна».

Клопотання обґрунтовано тим, що у ході досудового розслідування встановлено, що 23 лютого 2017 року до чч Мелітопольського ВП надійшло повідомлення від ОСОБА_3, про те, що 23 лютого 2017 року, в період часу з 08 год. 30 хв. по 12 год. 40 хв., невстановлена особа, шляхом пошкодження двері проникла до квартири № 50 будинок № 2 по бул. 30 років Перемоги в м. Мелітополі Запорізької області, звідки викрала грошові кошти та золоті вироби, чим спричинила матеріального збитку потерпілому на суму 13 840 гривень.

Таким чином, невстановлена особа, вчинила таємне викрадення чужого майна (крадіжка), поєднане з проникненням у житло, що кваліфікується, як злочин, передбачений ч. 3 ст.185 КК України.

З метою встановлення особи, яка вчинила вказаний злочин, виникла необхідність проведення аналізу моніторингу з’єднань абонентів стільникового зв’язку, що діяли у зоні покриття ретрансляційних антен операторів мобільного зв’язку за місцем вчинення злочину, а саме: Запорізька область, м. Мелітополь, бул. 30 років Перемоги, 2/50.

Установлено, що злочин було вчинено у будинку №2 по бул. 30 років Перемоги в м. Мелітополі Запорізькій області, який перебуває у зоні покриття ретрансляційних антен компанії стільникового зв’язку ПрАТ «МТС Україна»: Lac 36691; Cid 54276, 54472, 54273.

Враховуючи вищенаведене необхідно отримати тимчасовий доступ до інформації, яка перебуває в компанії стільникового зв’язку ПрАТ «МТС Україна», розташованій за адресою: м. Київ, вул. Лейпцизька, буд. 15, у зоні покриття наступних ретрансляційних антен: Lac 36691; Cid 54276, 54472, 54273у період часу з 08 години 30 хвилин до 12 годин 40 хвилин 23 лютого 2017 року за адресою: Запорізька область, м. Мелітополь, бул. 30 років Перемоги, буд. 2.

На підставі ст. 107 КПК України фіксування кримінального провадження за допомогою технічних засобів не здійснюється.

Відповідно до вимог ст. 108 КПК України ведеться журнал судового засідання.

У судовому засіданні слідчий повністю підтримав заявлене клопотання та просив його задовольнити.

Представник ПрАТ «МТС Україна» у судове засідання не з'явився з не відомої для суду причини, про час місце та дату слухання справи сповіщений належним чином, шляхом направлення судового виклику електронною поштою.

Дослідивши клопотання про надання дозволу на тимчасовий доступ та отримання інформації про з’єднання абонента телефонного зв’язку, додатки до цього клопотання, слідчий суддя вважає за можливе задовольнити це клопотання виходячи із наступного.

Відповідно до ч.1 ст. 159 КПК України, тимчасовий доступ до речей і документів полягає в наданні стороні кримінального провадження особою, у володінні якої знаходиться такі речі і документи, можливості ознайомитись з ними, зробити їх копії та, у разі прийняття відповідного рішення слідчим суддею, судом, вилучити їх (здійснити їх виїмку).

Відповідно до ч.5 ст.163 КПК України, слідчий суддя постановляє ухвалу про надання дозволу на тимчасовий доступ до речей і документів, якщо самі по собі, або в сукупності з іншими речами і документами кримінального провадження, в зв’язку з якими подається клопотання, мають суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні.

Досліджене слідчим суддею під час розгляду клопотання старшого слідчого СВ Мелітопольського ВП ГУНП в Запорізькій області майора поліції ОСОБА_1, погоджене прокурором Мелітопольської місцевої прокуратури ОСОБА_2 про надання дозволу на тимчасовий доступ до інформації про з’єднання абонентів стільникового зв’язку, що перебувають у зоні покриття наступних ретрансляційних антен: Lac 36691; Cid 54276, 54472, 54273 у період часу з 08 годин 30 хвилин до 12 годин 40 хвилин 23 лютого 2017 року за адресою: Запорізька область, м. Мелітополь, бул. 30 років Перемоги, буд. 2, яка знаходиться у оператора стільникового зв’язку ПрАТ «МТС Україна», розташованій за адресою: м. Київ, вул. Лейпцизька, буд. 15, із вилученням її у вигляді роздруківок, свідчить про те, що вказана інформація має значення для встановлення істини по справі, тому слідчий суддя вважає за необхідне задовольнити це клопотання.

На підставі викладеного, керуючись ст.159, 163, 164 КПК України,

У Х В А Л И В:

Клопотання старшого слідчого СВ Мелітопольського ВП ГУНП в Запорізькій області майора поліції ОСОБА_1, погоджене прокурором Мелітопольської місцевої прокуратури ОСОБА_2 про надання дозволу на тимчасовий доступ до речей та документів - задовольнити.

Надати слідчим слідчої групи, а саме: слідчому СВ Мелітопольського ВП ГУНП в Запорізькій області ОСОБА_1, слідчому СВ Мелітопольського ВП ГУНП в Запорізькій області ОСОБА_4, слідчому СВ Мелітопольського ВП ГУНП в Запорізькій області ОСОБА_5 та за доручення слідчого Мелітопольського ВП в порядку ст. 40 КПК України співробітникам СКР Мелітопольського ВП ГУНП в Запорізькій області: оперуповноваженому Мелітопольського ВП ГУНП в Запорізькій області старшому лейтенанту поліції ОСОБА_6, оперуповноваженому Мелітопольського ВП ГУНП в Запорізькій області капітану поліції ОСОБА_7, оперуповноваженому Мелітопольського ВП ГУНП в Запорізькій області старшому лейтенанту поліції ОСОБА_8 та оперуповноваженому Мелітопольського ВП ГУНП в Запорізькій області капітану поліції ОСОБА_9, дозвіл на тимчасовий доступ до інформації про з’єднання абонентів стільникового зв’язку, що перебувають у зоні покриття наступних ретрансляційних антен: Lac 36691; Cid 54276, 54472, 54273 у період часу з 08 годин 30 хвилин до 12 годин 40 хвилин 23 лютого 2017 року за адресою: Запорізька область, м. Мелітополь, бул. 30 років Перемоги, буд. 2, яка знаходиться у оператора стільникового зв’язку ПрАТ «МТС Україна», розташованій за адресою: м. Київ, вул. Лейпцизька, буд. 15, із вилученням її у вигляді роздруківок.

Строк дії ухвали про дозвіл на тимчасовий доступ до речей та документів, які належать ПрАТ «МТС Україна», розташованій за адресою: м. Київ, вул. Лейпцизька, буд. 15 - тридцять діб з дня її винесення.

Ухвала підлягає виконанню одноразово.

Перед початком виконання ухвали слідчого судді особі, яка володіє житлом чи іншим володінням, а за її відсутності - іншій присутній особі, повинна бути пред’явлена ухвала і надана її копія.

У разі невиконання ухвали про тимчасовий доступ до речей та документів слідчий суддя, суд за клопотанням сторони кримінального провадження, якій надано право на доступ до речей і документів, має право постановити ухвалу про проведення обшуку з метою відшукання та вилучення зазначених речей і документів

Ухвала оскарженню не підлягає.

Слідчий суддя Н.В.Кучеренко



Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація